تماشا کنید: نگاهی به نقشه Rise عنوان Call of Duty: Black Ops 3

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۰

اولین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Black Ops 3 با نام Awakening امروز منتشر شد و این بسته الحاقی، حاوی چهار نقشه جدید برای بخش چند نفره این عنوان خواهد بود. اکتیویژن به تازگی تریلر جدیدی از این بسته الحاقی منتشر کرده است که در این تریلر نگاهی کوتاه خواهیم داشت به بزرگ ترین نقشه بخش چند نفره این عنوان با نام Rise. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

رویداد اکس پی دوبرابر بخش چند نفره و زامبی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 که در تاریخ 29 ژانویه(دوشنبه 10 اسفند 1394) آغاز شده بود، روز گذشته به پایان رسید و امروز دوم فوریه(سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴)، اولین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 با نام Awakening به طور انحصاری(انحصار زمانی) برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شده و برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی نیز با یک ماه تاخیر در دسترس خواهد بود.

بسته الحاقی Awakening، حاوی 4 نقشه به نام های Gauntlet ،Splash ،Rise و Skyjacked برای بخش چند نفره و همچنین یک بخش داستانی برای قسمت زامبی خواهد بود. بخش زامبی در نقشه ای به نام Der Eisendrache که نسخه بازسازی شده نقشه Die Rise در عنوان Call of Duty: Black Ops ۲ است، دنبال می شود. نقشه Rise نیز بزرگ ترین نقشه بخش چند نفره بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 است که در یک منطقه برفی در خارج از شهر زوریخ و در یک کارگاه ساختمانی جریان دارد. اکتیویژن در این رابطه می گوید:

نقشه Rise برای بازیکنانی طراحی شده است که در نبردها کاور گیری می کنند و همچنین این نقشه برای کاربران حرفه ای که از تکنولوژی سایبری(سیستم حرکات با استفاده از قدرت لباس ها) استفاده می کنند، نقشه بسیار مناسبی است.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید