لگوها به جنگ ستارگان باز می‌گردند: از عنوان Lego Star Wars: The Force Awakens رونمایی شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۸

اینترنت باری دیگر یکی از غافل گیری های بزرگ شرکت برادران وارنر چند ساعت قبل از رونمایی رسمی لو داد! عنوان Lego Star Wars: The Force Awakens به طور غیر رسمی تایید شد. برای جزئیات بیشتر و مشاهده تریلر بازی با گیمفا همراه شوید.

شرکت برادران وارنر که چند وقتی می‌شود مشغول ساخت اقتباس های لگویی گوناگون از عناوین مطرح جهان است، دیشب با انتشار پستی خبر از رونمایی یک عنوان مرتبط با دو عدد از بزرگترین فرنچایزهای سرگرمی جهان را برای امروز خبر داد. رونمایی از این عنوان و بازی مرتبط هر دو ساعاتی قبل از رونمایی رسمی در فضای مجازی پخش شدند.
این عنوان جدید که Lego Star Wars: The Force Awakens نام دارد، مانند دیگر فیلم های معروفی که فرایند لگوفیکِشن (!) را پشت سر می‌گذارند، برداشت خود را از داستان فیلم پیاده سازی می کند.
طبق جزئیات موجود در صفحه فروش بازی در فروشگاه اکس باکس، عنوان مذکور دارای محتوای داستانی جهت روشن کردن وقایع میان فیلم های Return of the Jedi و The Force Awakens خواهد بود.
با توجه به تریلر بازی، تاریخ انتشار بازی مصادف با ۲۸ ژوئن (۸ تیر ماه ۱۳۹۵ خورشیدی) بوده و برای تمامی پلتفرم های جدید و مهم منتشر خواهد شد.
در ادامه شما را به مشاهده تریلر و تصاویر بازی دعوت می‌کنیم:
تصاویر:

مشاهده آنلاین تریلر:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید