مشکل تقلب در بتا The Division جدی است | یوبی سافت قول یک تجربه عادلانه می دهد

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶

عده ای تقلب کردن را در The Division به بدترین حد ممکن رسانده اند. آیا به موقع این مشکل برای بتا عمومی رفع خواهد شد؟

برگزاری بتا محدود بازی The Division به خوبی صورت گرفته است و بازیکنان رضایت قابل قبولی از آن دارند. این وضعیت چندان برای نسخه رایانه های شخصی صادق نیست زیرا برخی بازیکنان با استفاده از روش های مختلف تقلب (cheat)، بازی کردن در مناطق Dark Zone را تبدیل به یک کابوس واقعی کرده اند.

گزارشات بسیاری پیرامون استفاده از فرامین نامرئی شدن، بسته های سلامتی و مهمات بی انتها، ایم بات (aimbot) و غیره تاکنون منتشر شده است که مختص نسخه رایانه های شخصی است. همین حالا نیز بسیاری از کاربران بحث لغو کردن پیش خریدها را وسط کشیده اند تا اگر این مشکل برطرف نشود، پول ارزشمند خود را از دست ندهند.

آقای ناتچای استپرز به عنوان مسئول روابط عمومی از شرکت یوبی سافت داده مدعی هستند که این تقلب ها ربطی به هک یا ابزار خارجی ندارند بلکه مشکلات درون خود بازی هستند که از آنها استفاده می شود و این مسئله هم توسط تیم سازنده بازی مورد بررسی قرار گرفته است.

بتا آزاد از تاریخ 16 الی 21 ژانویه برگزار خواهد شد و فعلا معلوم نیست که آیا رفع این مشکلات تا آن موقع صورت خواهد گرفت یا خیر. یوبی سافت مسیو (Massive) به عنوان سازنده بازی The Division در سایت توئیتر فقط متن زیر را منتشر کرده است:

ما از مشکلات تلقب کاربران در بتا محدود نسخه رایانه های شخصی مطلع هستیم.

تیم ما کاملا متعهد است تا راهکاری برای این مسئله ارائه شود و سیستمی پیاده سازی می شود که برای عرضه بازی در هشتم مارس، از تجربه ای عادلانه اطمینان خاطر حاصل کنیم.

The Division برای پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود. تا شانزدهم فوریه باید صبر کنیم و ببینیم آیا یوبی سافت این مسئله را برای بتا عمومی رفع می کند یا خیر.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید