جدیدترین جزئیات از Serious Sam 4 | دشمنان حاضر در صفحه از قبل هم بیشتر هستند

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰

مجله ریبوت به تازگی مصاحبه ای به سازندگان چهارمین عنوان از سری بازی Serious Sam داشته است که در استودیو کروتیم (Croteam) فعالیت دارند. طبق توضیحات آقای دمجان مراونیک، موتور  Serious Engine پیشرفت های زیادی به خود دیده است تا از تکنولوژی های تصویر سنجی و ضبط موشن کپچر استفاده کند.

آقای الن لیدیوک در صحبت های خود گفته اند که وقایع داستانی Serious Sam 4 قبل از Serious Sam 3 جریان دارد و به لطف موفقیت Talos Principle، عنوان Serious Sam جدید امکاناتی خواهد داشت که کسی نه قبلا آن را دیده  و نه انتظار آن را دارد.

در ادامه اشاره ای به عقرب نامیرای حاضر در Serious Sam 3 شده است که فقط در نسخه های غیرمجاز، برای مجازات بازیکنان طراحی شده بود. سازندگان اعلام کرده اند که چنین سیستم مشابهی در Serious Sam 4 هم پیاده سازی می شود. این مورد حتی در The Talos Principle هم وجود داشت که به موجب آن، بازیکنان در یک آسانسور گیر می کردند.

استودیو کروتیم مدعی است که  Serious Sam 4 بهترین ویژگی های عناوین قبلی را در خود خواهد داشت و آنها را به بهترین نحو ممکن ارائه می کند. به همین خاطر سازندگان قصد دارند تا تعداد دشمنان حاضر در صفحه را بیشتر کنند و محیط های بازی نیز وسیع تر شود.

در آخر هم کروتیم اعلام کرده است که بازی چهارم دیگر همانند Serious Sam 3 مضمون تاریکی نخواهد داشت. Serious Sam 4 سعی می کند واقع گرایانه باشد اما جلوه های بصری رنگارنگ تر و جذاب تر خواهند بود.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید