تماشا کنید: نگاهی به نقشه Gauntlet عنوان Call of Duty: Black Ops 3

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۸

اولین بسته الحاقی بازی Call of Duty: Black Ops 3 با نام Awakening فردا منتشر می شود. این بسته الحاقی، حاوی چهار نقشه جدید برای بخش چند نفره این عنوان خواهد بود. اکتیویژن به تازگی تریلر جدیدی از این بسته الحاقی منتشر کرده است که در این تریلر نگاهی کوتاه خواهیم داشت به نقشه Gauntlet. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اولین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 با نام Awakening فردا دوم فوریه(سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴) به طور انحصاری(انحصار زمانی) برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه می شود و برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی نیز با یک ماه تاخیر در دسترس خواهد بود. بسته الحاقی Awakening، حاوی 4 نقشه به نام های Gauntlet ،Splash ،Rise و Skyjacked برای بخش چند نفره و همچنین یک بخش داستانی برای قسمت زامبی خواهد بود. بخش زامبی در نقشه ای به نام Der Eisendrache که نسخه بازسازی شده نقشه Die Rise در عنوان Call of Duty: Black Ops ۲ است، دنبال می شود.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ ۲ فوریه(سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴) به صورت انحصاری( انحصار زمانی) برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید