آزمایش عمومی(بتای آزاد) عنوان The Division در ماه فوریه آغاز می شود

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۲

در حالی که هنوز آزمایش بتای عنوان The Division به پایان نرسیده، خبر ها حاکی از این است که آزمایش عمومی( بتای آزاد) این عنوان نیز در ماه فوریه آغاز خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

هنوز یک روز تا پایان آزمایش بتای عنوان The Division باقی مانده و کاربرانی که این عنوان را پیش خرید کرده باشند، هنوز می توانند نسخه آزمایشی(بتای) این عنوان را تجربه کنند. به تازگی در صفحه رسمی اکس باکس در شبکه های اجتماعی، تصویری منتشر شده است و همان طور که در این تصویر مشاهده می شود، آزمایش عمومی( بتای آزاد) عنوان The Division در تاریخ 16 فوریه(سه‌شنبه 27 بهمن 1394) آغاز شده و در تاریخ 21 فوریه(یکشنبه 2 اسفند 1394) به اتمام می رسد و این در حالی است که هنوز یوبی سافت این موضوع را رسما تایید نکرده است. همچنین به مانند نسخه بتای عنوان The Division، کاربران اکس باکس وان می توانند یک روز رودتر از کاربران پلی استیشن و رایانه های شخصی به آزمایش عمومی(بتای آزاد) این عنوان دسترسی داشته باشند.

عنوان The Division در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید