بتا Tom Clancy’s The Division به مدت 24 ساعت تمدید شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۴

پس از تلاش تعداد بسیار زیادی از مردم جهت دسترسی به نسخه بتا عنوان موردانتظار Tom Clancy’s The Division، امروز یوبی سافت با انتشار خبر خوشی از تمدید 24 ساعته مدت زمان نسخه بتا این عنوان خبر داد. برای جزئیات بیشتر در این رابطه، با گیمفا همراه باشید.

اطلاعات مذکور امروز از طریق انجمن یوبی سافت منتشر شده و توسط وبسایت GameSpot اطلاع رسانی شد. در حالی که قرار بود نسخه بتا این عنوان امروز در ساعت 3 به وقت اقیانوسیه به اتمام رسد، دچار تمدید 24 ساعته شده و اتمام آن به تاریخ 2 فبریه ساعت 3 به وقت اقیانوسیه (مصادف با فردا ساعت 14:30 به وقت تهران) موکول شد.
یوبی سافت علت تصمیم گرفته شده را «اعطا کردن زمانی بیشتر به تمامی افرادی که به نسخه بتا دسترسی دارند جهت لذت از این نسخه» اعلام کرده است. این خبر به خصوص برای افرادی که همچنان در فهرست انتظار برای دسترسی به بتا بازی هستند بسیار عالی خواهد بود. یوبی سافت همچنین از دعوت تعداد بیشتری از افراد موجود در فهرست انتظار به بازی خبر داده است. بنابراین اگر شما نیز در این فهرست هستید، حتمی ایمیل خود را چک کنید.
نسخه بتا The Division در تاریخ 28 ژانویه در کنسول اکس باکس وان آغاز شد و روز بعد به پلتفرم های رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 نیز منتشر شد. لازم به ذکر است پس از تاخیرهای متوالی تاریخ انتشار نهایی این عنوان مصادف با 8 مارس اعلام شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید