آمازون اقدام به معرفی محتوای الحاقی جدید Forza 6 کرد

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۹

از سری Forza می توان به عنوان انحصاری قدرتمند در سبک مسابقه ای برای کمپانی مایکروسافت یاد کرد. در جدیدترین خبر منتشر شده، وب سایت آمازون از بسته الحاقی جدید Forza 6 همراه با قیمت و تاریخ انتشار آن رونمایی کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

در حال حاضر خود کمپانی مایکروسافت در مورد این موضوع اظهار نظری نکرده است اما با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط غول فروشگاه های اینترنتی، این بسته الحاقی درون خود ماشین های برند پورشه را جای داده است و در 1 مارس سال میلادی جاری برابر با 11 اسفند 1394 به قیمت 20 دلار در دسترس اکس باکس وان بازها قرار خواهد گرفت.

در زیر می توانید تصویری از صفحه این بسته الحاقی مشاهده کنید.

بر طبق صفحه آگهی این بسته الحاقی، محتویات این مجموعه شامل 20 اتوموبیل پورشه می شود. که 9 ماشین آن جزو بهترین های این برند محسوب شده که برای اکس باکس وان منتشر می شود. از ماشین های موجود در این مجموعه می توان به 356A Speedster ساخت 1957 اشاره نمود.

این بسته الحاقی حاوی لیگ های آنلاینی نیز است که در آن می توانید با استفاده از ماشین های پرسرعت و قدرتمند خود در رویدادها شرکت کنید. همچنین جاده بین المللی ویرجینیا به بازی افزوده شده است.

با وجود قابل اعتماد بودن وب سایت آمازون اما باید تا زمان واکنش و اعلام رسمی کمپانی مایکروسافت در خصوص این بسته الحاقی جدید صبر نمود.

لازم به ذکر است که بازی Forza Motorsport 6 در تاریخ ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۵ (برابر با ۲۴ شهریور سال جاری) به صورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت یعنی اکس باکس وان منتشر شده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید