سازنده بازی The Idolmaster باندای نامکو را ترک کرد

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰

بنا بر اعلام کمپانی نامکو باندای، آقای آکی هیرو ایشی هارا (Akihiro Ishihara) مدیر کل سری بازی The Idolmaster روز گذشته این استودیو را ترک کرده است. وی در وبلاگ رسمی سری بازی نام برده شده اظهار نظری کرده است که در ادامه مطلب می توانید مطالعه کنید.

همان طور که گفته شد، دیروز آقای ایشی هارا از استودیو باندای نامکو خارج شده است. او در خصوص علت این کار خود گفت:

هیچ دلیلی برای خارج شدن من از استودیو باندای نامکو وجود ندارد.

وی در ادامه افزود:

ولی به طور کلی می توان یک موضوع را عامل اصلی جدایی من از باندای نامکو دانست. من از این استودیو جدا شدم که چرا که می خواهم به تماشای IP ایده آل خودم بروم. من معتقدم که Idolmaster نمونه مشخصی از یک IP قدرتمند است چرا که می توان ساخت آن را بدون من نیز ادامه داد. بنده با بسیاری از بازیگران و کارمندان سابق خود که به Idolmaster عشق می ورزند، صحبتی داشته ام؛ از این رو احساس می کنم که این بازی در حال حاضر در دست بهترین افراد قرار دارد.

لازم به ذکر است جدیدترین نسخه از Idolmaster یعنی The Idolmaster: Platinum Stars مراحل ساخت خود را برای کنسول پلی استیشن 4 طی می کند. در نبود آقای ایشی هارا، آقای یوجو ساکاگامی (Yozo Sakagami) هدایت ساخت بازی را بر عهده دارد.

از دیگر عناوینی که وی وظیفه کارگردانی آن را داشت می توان به The Idolmaster برای آرکید، The Idolmaster Live For You برای اکس باکس 360، بازی The Idolmaster SP برای PSP، بازی The Idolmaster 2 برای پلی استیشن 3 و اکس باکس 360 و The Idolmaster One For All برای پلی استیشن 3 اشاره نمود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید