کلیف بلزینسکی درجه سنی R را برای عنوان LawBreakers در نظر گرفته است

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۷

همانطور که می‌دانید بازی جدید آقای کلیف بلزینسکی، خالق بازی Gears of War، با نام LawBreakers در دست ساخت است. طبق صحبت‌های بلزینسکی در PAX South ، عنوان LawBreakers از جهات زیادی شبیه به بازی‌های Overwatch و Battleborn است.

طی گفت و گویی که با کلیف بلزینسکی انجام شد ایشان اینگونه درباره عنوان LawBreakers صحبت کردند:

شعبده بازی با جاذبه، جت پک، قلاب پرتابی، پرش‌های دو مرتبه‌ای، حرکت دیوانه وار. ما همه این حرکات دیوانه وار را در بدون پارکور در بازی داریم.

نکته‌ای که در عنوان LawBreakers جالب است و تفاوت ایجاد می‌کند، سبک هنری و دنیای بازی است. بلزینسکی اشاره می‌کند که شاید Overwatch برای بازی‌بازان جوان‌تر جذاب باشد، اما LawBreakers درجه سنی R را نشانه گرفته است.

نکته دیگر استایل و سبک هنری و دنیای ما است. اگر یک بازی‌باز جوان 11 ساله را در نظر بگیریم، از بازی کردن Overwatch لذت می‌برد و برایش جذاب است اما وقتی برادر بزرگتر 14 ساله او را می‌بنید به او می‌گوید:« باید LawBreakers رو ببینی. کلی خون در اون هست. افراد منفجر میشن و به هم دیگه فحش میدن».

هدف من برای بازی‌های در این سبک، درجه سنی R است.

در هر صورت باید منتظر بمانیم تا ببینیم سازمان درجه سنی، چه درجه‌ای را به عنوان LawBreakers اختصاص خواهد داد. بازی‌های پیشین کلیف بلزینسکی که سری Gears of War بودند، همگی درجه سنی M یا بزرگسال را دریافت کردند. اما به عنوان مقایسه، بلزینسکی معتقد است که عنوان Overwatch یک بازی فوق‌العاده است و خود او نیز مدت زیادی به بازی کردن آن می‌پردازد اما هدف او برای LawBreakers چیز دیگری است.

عنوان LawBreakers یک بازی رایگان یا Free to Play است که توسط Nexon America برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. این بازی بوسیله استودیوی جدید کلیف بلزینسکی، استودیوی Boss Key ساخته می‌شود. به نظر می‌رسد که نسخه‌های کنسولی کمی دیرتر از نسخه رایانه‌های شخصی منتشر شوند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید