کپکام درباره ظاهر جدید شخصیت کن در عنوان Street Fighter V صحبت می‌کند

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲

Ken Masters یکی از شخصیت‌های افسانه‌ای و قدیمی سری محبوب Street Fighter است که در قسمت پنجم این سری، ظاهری متفاوت پیدا کرده و به نوعی از نو طراحی شده است. حال، شرکت کپکام در این مورد توضیحاتی را ارائه داده است.

مایک لان، مدیر برند شرکت کپکام در گفت و گو با IGN در PAX South درباره ظاهر جدید شخصیت کن مسترز توضیخ داد. ایشان در سوال خبرنگار که پرسید:«چرا کن اینقدر عجیب به نظر می‌رسد؟» پاسخ داد:

کن خیلی هم خوب به نظر می‌رسد (با خنده). مردم می‌گویند که او ظاهری متفاوت دارد. او مقداری تغییر کرده است؛ مدل موهایش متفاوت شده‌اند و یک تی شرت اسپرت متفاوت به تن کرده است. البته قضیه تنها به ظاهر ختم نمی‌شود و نوع مبارزه او نسبت به گذشته نیز تغییر یافته است. بنابراین من فکر می‌کنم که تیم سازنده قصد داشته تا کن گذشته و کن حال را از هم جدا کند و تفاوت، تنها به رنگ این نینجا محدود نمی‌باشد.

شخصیت محبوب کن مسترز برای اولین بار در بازی Street Fighter V در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو سال پیش نشان داده شد و طرفداران پرو پا قرص سری Street Fighter به سرعت با دیدن او، متوجه ظاهر جدید این شخصیت شدند.

عنوان Street Fighter V در تاریخ 16 فوریه سال جاری در آمریکای شمالی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن4 منتشر می‌شود. لازم به یادآوری است که قابلیت کراس پلی برای هر دو پلتفرم وجود دارد. همچنین کپکام به تازگی اعلام کرده که بخش داستانی این عنوان طی یک به‌روزرسان رایگان در فصل تابستان منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید