تاریخ عرضه عنوان Rise of the Tomb Raider برای پلی استیشن ۴ توسط آمازون اعلام شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲

نسخه پلی استیشن ۴ عنوان Rise of the Tomb Raider توسط آمازون لیست شد. آمازون اولین وب‌سایتی است که چنین کاری انجام داده است. همچنین تاریخ عرضه‌ای نیز برای آن اعلام شده است.

فروشگاه‌های معتبر دیگری چون Game.Co.UK و GameStop بازی را لیست نکرده‌اند و فعلا آمازون اولین وب‌سایت فروشگاهی معتبر است که چنین کاری انجام داده. تاریخ عرضه عنوان Rise of the Tomb Raider توسط آمازون، ۳۰ دسامبر (۱۰ دی سال ۱۳۹۵) اعلام شده است.

Rise of the Raider سال گذشته برای کنسول‌های اکس باکس منتشر شد. همچنین در هفته گذشته نیز شاهد عرضه بازی برای رایانه‌های شخصی بودیم. اینطور که به‌نظر می‌رسد نسخه پلی استیشن ۴ در ۱۰ دی سال ۱۳۹۵ منتشر خواهد شد.

نسخه جدید سری بازی هایِ Tomb Rider با نام Rise Of Tomb Rider در E3 سال ۲۰۱۴ معرفی شد و مایکرو‌سافت بزرگترین هایپ کنفرانس خودش را به این عنوان اختصاص داد و این عنوان را انحصاری خود کرد. کمبود یک اکشن‌ادونچر معروف در عناوین انحصاری مایکروسافت احساس می‌شد و حالا لارا کرافت رقیبی سرسخت برای نیتن‌دریک در سری آنچارتد خواهد بود.  نسخه نسل‌هفتمی این بازی دارای تمامی ویژگی‌های نسخه Xbox One آن بوده و در نسخه PC نیز شاهد چنین موضوعی هستیم.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید