The Witcher 3 و Fallout 4 بیشترین مقالات سال ۲۰۱۵ را به خود اختصاص دادند

۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۹

بسیاری از گزارشات برروی فروش بازی‌ها تمرکز می‌کنند اما گزارشی تصمیم گرفت تا ببیند بیشترین مقالات سال ۲۰۱۵ مربوط به کدام عنوان است. نتیجه شگفت‌آور نیست و همانطور که حدس می‌زدید The Witcher 3 و Fallout 4 بیشترین تعداد مقاله را به خود اختصاص می‌دادند.

عنوان The Witcher 3 با ۵۱۰۹۸ عدد مقاله رتبه نخست را دارا است. Fallout 4 نیز با ۵۰۱۴۴ عدد مقاله رتبه دوم را بدست آورد. عنوان محبوب Grand Theft Auto V با این که در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های نسل هفتم و در سال ۲۰۱۴ برای کنسول‌های نسل هشت منتشر شد، در سال ۲۰۱۵ دارای ۴۹۰۰۲ عدد مقاله است و توانسته رتبه سوم را کسب کند. در ادامه می‌توانید لیست کامل بازی‌هایی که بیشترین مقالات سال ۲۰۱۵ را به خود اختصاص دادند، مشاهده کنید.

در بحث پلتفرم نیز اشاره به برند پلی استیشن بیشتر از برند اکس باکس در مقالات صورت گرفته است. برند پلی استیشن در بیش از ۶۶ درصد مقالات وجود داشته است. گرچه برند پلی استیشن شامل چهار کنسول مختلف (پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ویتا و پلی استیشن وی آر) می‌شود اما اگر تنها به آمار پلی استیشن ۴ بسنده کنیم، این کنسول ۳۵ درصد بیشتر از اکس باکس وان در مطبوعات به آن اشاره شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید