Corrin و Bayonetta به Super Smash Bros اضافه می شوند

۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶

همانطور که اطلاع دارید نمایشگاه Tokaigi 2016 در کشور ژاپن در حال برگزاری است. بیشتر شرکت های ژاپنی از جمله نینتندو در این نمایشگاه حضور دارند. در طی این نمایشگاه، کمپانی نینتندو از افزوده شدند دو شخصیت Corrin از بازی Fire Emblem Fates و Bayonetta از سری بازی Bayonetta به هر دو نسخه وی یو و 3DS عنوان Super Smash Bros خبر داد. شخصیت های معرفی شده قابل بازی هستند و علاقمندان می توانند آن را در عصر 3 فوریه برابر با 14 بهمن دانلود کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تریلر با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

بنا بر گفته کمپانی نینتندو، شخصیت Corrin برای هر پلتفرم 4.99دلار قیمت گذاری شده اما اگر قصد خرید برای هر دو پلتفرم را داشته باشید، پرداخت 5.99 دلار کافی است و نیاز به هزینه اضافی ندارید. این شخصیت شامل هر دو جنس مرد و زن بوده و قابل بازی می باشد. علاوه بر این دو آهنگ از Fire Emblem Fates به بازی افزوده می شود. در نسخه 3DS نیز می توان دو تروفی Ryoma و Xander از عنوان Fire Emblem Fates اضافه شده اند.

اگر مایل به خرید شخصیت Bayonetta برای یکی از پلتفرم ها باشید می بایست مبلغ 5.99 دلار را پرداخت کنید. اگر برای هر دو پلتفرم بخواهید هزینه کمتری نیاز است و تنها 4.99 هزینه می کنید. وی در دو ظاهر به بازی افزوده می شود. اولین ظاهر مربوط به لباس آبی مربوط به نسخه Bayonetta 2 و و دومین ظاهر مربوط به لباس اصلی او در اولین نسخه از بازی است. در کنار آن برای تنوع رنگ یک لباس الهام گرفته از شخصیت Jeanne در چمدان او یافت می شود. از سایر افزودنی ها می توان به زمین مبارزه Umbra Clock Towe که در نسخه اول بازی موجود بود و همچنین برخی از آهنگ های هر دو نسخه Bayonetta اشاره نمود.

در زیر می توانید تریلر منتشر شده از مبارزه دو شخصیت افزوده شده، تماشا کنید.

دانلود با کیفیت 480p

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید