Star Citizen هفته آینده برای همه رایگان خواهد بود

۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۰

اگر شما نیز به دنبال تجربه یکی از قدرتمندترین و بهترین عناوین انحصاری رایانه های شخصی و جدیدترین ساخته کریس رابرتز افسانه ای یعنی Star Citizen به صورت رایگان هستید، به گوش باشید چرا که این عنوان زیبا هفته آینده برای همه رایگان خواهد بود. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

این خبر از طریق وبسایت رسمی صنایع فضایی رابرتز (Roberts Space Industries) به همراه به‌روزرسان Star Citizen Alpha 2.1.2 منتشر شد. طبق جزئیات موجود در پست منتشر شده، رویداد Free Fly که هفته آینده برگزار می‌شود به تمامی بازی بازان این اجازه را خواهد داد که به سه بخش از Star Citizen دسترسی پیدا کنند. همچنین این اولین رویداد Free Fly محسوب می‌شود که شامل Crusader نیز خواهد بود. تمامی حساب‌ های Free Fly می‌توانند به جنگنده نظامی Aurora LN starter، Hornet F7C و Mustang Delta interceptor دسترسی پیدا کنند.
در ادامه به بررسی ویژگی های نسخه رایگان می‌پردازیم:

  • Star Citizen Alpha 2.1.2 این بخش که با نام Crusader یا «mini-PU» نیز شناخته می‌شود شامل چندین ایستگاه فضایی و محیط های مختلف، ماموریت‌ های اسکریپت بندی شده، مکان هایی برای اکتشاف و غیره می‌باشد.
  • Arena Commander در واقع «یک بازی در بازی» است که جهت توسعه مکانیک‌های پرواز و ایجاد تعادل در کشتی‌های فضایی جنگی استفاده می‌شود.
  • Social Module (ماژول‌ های اجتماعی) با دیگر بازی‌‎بازان هنگامی که ArcCorp، اولین نقطه فرود را کشف می‌کنید، ارتباط برقرار کنید.

تمام کاری که جهت تجربه بازی بایستی انجام دهید، ایجاد یک حساب کاربری در وبسایت صنایع فضایی رابرتز است. اگر دارای حساب کاربری مربوط به رویداد قبلی Free Fly هستید، نیازی به ایجاد حساب کاربری جدید نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید