دلایل نبود محتویات The Force Awakens در Star Wars Battlefront

۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۷

Star Wars: The Force Awakens و Star Wars Battlefront به ترتیب یک فیلم سینمایی و یک بازی ویدئویی موفق در دنیای جنگ ستارگان قلمداد می شوند. با موفقیت The Force Awakens، خیلی از هواداران تمایل دارند که محتویاتی پیرامون این فیلم در بازی Star Wars Battlefront نیز گنجانده شود اما به دفعات این مورد از سوی سازندگان رد شده. دلایل هم توجیح کننده هستند و تازه ترین توضیحات در جلسات الکترونیک آرتز ارائه شده اند. 

آقای بلیک یورگنسن در جلسه سال مالی شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده اند، محتویات Star Wars Battlefront فقط در راستا 3 گانه اصلی فیلم های سینمایی Star Wars خواهد بود. ایشان گفته اند:

موردی است که ما به آن پایبند هستیم و مربوط به قراردادمان با لوکاس و دیزنی می شود و آن هم این است که نمی توانیم دنیای Star Wars را بهم بزنیم. به طور کلی شما نمی توانید چیزی را از آینده بیاورید و در گذشته قرار دهید مگر اینکه اشاره ای باشد.

با بازی فعلی ما و محتویات دانلودی آن باید دقت کنیم که تخطی صورت نگیرد.

شخصیت های حاضر در فیلم سینمایی Star Wars: The Force Awakens برای بازه زمانی دنیای Star Wars Battlefront، که روی سه گانه اصلی تمرکز دارد، اصلا مناسب نیست و خیلی خوب است که شخصیت های آن درون بازی قرار ندارند زیرا وقایع این فیلم، 30 سال بعد از آنها رخ می دهد.

این مورد برای فیلم بعدی یعنی Rogue One هم کاملا صادق است و از طرفی الکترونیک آرتز آشنایی با خط داستانی آن ندارد.

در رابطه با بازی های آینده Star Wars هم آقای یورگنسن گفته اند تیم سازندگان الکترونیک آرتز به طول کامل با فیلم های Star Wars در ارتباط خواهند بود و در این میان سعی خواهند کرد در عناوینشان شخصیت ها و خودروهای جدیدی را هم اضافه کنند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید