کوجیما از آموخته های سفرش می گوید

۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۳

آقای هیدئو کوجیما سفرهای خود را به با سرزدن به استودیو کوانتیک دریم پایان دادند اما ظاهرا تصمیم گرفته اند که از یک جای دیگر نیز بازدید کنند. همچنین ایشان توضیحاتی را هم در رابطه با آموخته هایشان داده اند که همگی در ادامه مطلب موجود است.

آیا این متن را در اخبار قدیمی تر به یاد دارید؟

 

ما شنیده ایم که شما به دیدن تکنولوژی های تحسین برانگیز علاقه دارید درست است؟ محض اطلاع، فرانکفورت فقط یک پرواز کوتاه با آمستردام فاصله دارد  ;-)

باعث افتخار ما خواهد بود که کارهایمان در زمینه واقعیت مجازی را علاوه بر شراب سیب که شهر ما بسیار به آن شهرت دارد به شما نشان دهیم.

بله این دعوت استودیو نام آشنای کرایتک از آقای هیدئو کوجیما است. حال به نظر می رسد ایشان درخواست کرایتک را قبول کرده اند و به اعضای استودیو نامبرده سر میزنند. دلیل چنین موضوعی هم 2 تصویری است که در سایت توئیتر منتشر کرده اند. یکی از آنها مربوط به هواپیمایی Lufthansa (فعال در کشور آلمان) و دیگر شهر فرانکفورت است و آقای کوجیما گفته اند که مقصد بعدی این مکان می باشد.

در آخرین بحث پیرامون این سفر هم آقای کوجیما جمع بندی را ارئه کرده اند که به شرح زیر است:

صنعت بازی های ویدئویی همیشه به تکنولوژی وابسته بوده است. تکنولوژی در قالب نرم افزار و سخت افزار به صورت روزانه پیشرفت می کند. برای همین است که باید شما به روز باشید. کسی که حداکثر تلاشش را می کند، کسی که با برنامه ریزی حرکت می کند، کسی که در حد کارهای خویش به پیش می رود، کسی که به دنبال فرصت است و سعی می کند که دوم باشد. نیازی نیست که همیشه در همه جا در دسته اول باشید.

اما زمانی که شما استراحت می کنید از بقیه فاصله بسیاری خواهید گرفت. من استدیوهای زیادی را بازدید کردم که همگی آنها بدون استراحت مشغول انجام کارها بودند. چنین کارهایی زبان مشترک ما به حساب می آیند. من می توانم پیشرفت کنم چون چنین گروهای بسیار خوبی در سراسر جهان وجود دارند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید