ایجی آنوما توضیح می‌دهد که چرا لینک در سری Legend of Zelda حرف نمی‌زند

۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۸

لینک، قهرمان بازی به‌شدت محبوب The Legend of Zelda است که در طول تاریخ این سری، هیچ حرفی بر زبان نیاورده است و به نظر می‌رسد در آینده نیز چنین اتفاقی نخواهد افتاد. در مصاحبه اخیر ایجی آنوما، تهیه کننده این سری، در این مورد توضیح داده می‌شود.

آنوما باور دارد که ایده حرف زدن لینک در The Legend of Zelda فکر خوبی است اما از طرفی توضیح می‌دهد که چرا نباید این اتفاق رخ دهد.

«ما درخواست‌های زیادی از طرفداران درباره شنیدن صدای لینک دریافت کردیم و با اینکه بعضی مواقع فکر می‌کنم که ساخت بازی‌ای که لینک در آن حرف می‌زند می‌تواند جالب باشد، بخشی از وجودم به من می‌گوید که این سخن نگفتن، باعث اعتماد به نفس این شخصیت و سنگینی نفس او می‌شود. این حرف نزدن، بخش ارزشمندی از شخصیت او است.»

ایجی آنوما اضافه می‌کند:

«قبل از اینکه هر تصمیمی بگیرم، می‌خواهم خوب در این مورد فکر کنم که به صلاح این سری باشد.»

بازی بعدی از سری The Legend of Zelda با نام Twilight Princess HD قرار است برای کنسول Wii U منتشر شود. این بازی، نسخه به‌روزرسانی شده 2006 است که در سبک نقش‌آفرینی برای کنسول‌های گیم کیوب و Wii منتشر شده بود (نسخه بازسازی شده در ماه مارچ منتشر خواهد شد). علاوه بر آن، نینتندو در حال ساخت یک بازی جدید Zelda برای Wii U است که البته هیچ گونه اطلاعاتی از آن در دست نیست.

مطمئنا حرف زدن لینک در The Legend of Zelda جدید، می‌تواند بسیار جالب باشد. نظر شما چیست؟

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید