This War of Mine: The Little Ones هم اکنون برای پلی استیشن 4 و اکس باکس وان در دسترس است

۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳

احساسات خود را آماده کنید: This War of Mine: The Little Ones جدیدترین عنوان استودیو 11 Bits هم اکنون برای کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت در دسترس است. برای جزئیات بیشتر در رابطه با این عنوان با گیمفا همراه باشید.

The Little Ones در کنار آوردن تجربه سنگین و دنیای سیاه و غم زده بازماندگان جنگی به بازی بازان کنسول ها، کودکان بازمانده را نیز به بازی اضافه می‌کند تا بار احساسی بازی را بیش از پیش افزایش داده و شخصیت اصلی بازی بایستی با این کودکان ارتباط برقرار کند. داستان This War of Mine شما را به دوره محاصره شهر سارایوو بوسنی توسط صبرستان که از سال 1992 تا 1996 ادامه داشت خواهد برد. نکته قابل تحسین در رابطه با بازی، نمایش بدون سانسور و کاملا واضح دوران سیاهی و غم مردم جنگ زده و سختی‌هایی که برای زندگی در این مکان جهنمی می‌کشند است. به طوریکه عواقب تصمیمات اشتباهی که می‌گیرد، تاثیرات احساسی فراوانی به شما القا خواهد کرد.
آقای کارول زاجاسکوسکی از استودیو 11 bit نیز در طی یکی از مصاحبه خود در رابطه با رویدادهای بازی می‌گوید:

ما هیچ چیزی را از خودمان اختراع نکرده و هیچ چیز ساختگی درست نکردیم. چیزهایی که شما در طول This War of Mine می‌بینید در گذشته اتفاق افتاده اند و حتی در حال نیز در نقاط مختلف دنیا اتفاق می‌افتند.

در حالی که ساخت چنین عنوانی مسلما مشکلات فراوانی را به دنبال دارد، توسعه دهنده اعتقاد دارد که تحمل اینگونه سختی ها ارزش داشته چرا که موجب باز شدن دیدگاه اشخاص و تجدید نظر در رابطه با اعتقادات افراطی خواهد شد.
This War of Mine: The Little Ones به قیمت 29.99 دلار برای پلتفرم های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 به فروش می‌رسد. لازم به ذکر است نسخه رایانه های شخصی نیز در فروشگاه استیم در دسترس است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید