فاجعه در فضا | امتیازات Bombshell

۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۸

جدیدترین محصول استودیو اینترسپتور (Interceptor Entertainment) با نام Bombshell منتشر شده است و امتیازات آن نیز از سوی منتقدین به چشم میخورند. آیا کشتار موجودات بیگانه فضایی در این بازی جذابیت کافی برای ارزشمند بودن خرید Bombshell را دارد؟ خیلی امیدوار نباشید!

بازی Bombshell عنوانی در سبک اکشن با عناصر نقش آفرینی است که دوربین در آن به صورت ایزومتریک (نما از بالا) قرار می گیرد. ساخت آن را استودیو اینترسپتور بر عهده داشته و ناشر آن نیز شرکت 3D Realms است. داستان بازی نامبرده که با موتور Unreal Engine 3 ساخته شده است، روایتگر یک شخصیت زن به نام Shelly Harrison است که قبلا مسئول خنثی کردن بمب بوده و حال با نام Bombshell راه و رسم کار یک مزدور را در پیش گرفته. او با سفر به چهار سیاره و کشتار موجودات بیگانه قصد دارد تا رئیس جمهور کشورش را به همراه بشریت از یک آخرالزمان قریب الوقوع نجات دهد.

Bombshell برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان منتشر شده است. در ادامه شما شاهد امتیازات بازی Bombshell از سایت ها و منتقدین مختلف هستید:

Brash Games – 70

داستان ضعیف اما گیم پلی سرگرم کننده است.

IGN – 69

MMORPG.com – 58

خیلی دوست دارم که به Bombshell علاقه مند شوم و گاهی با چشم پوشی از ایراداتش همین اتفاق هم می افتد. اما با وضعیت فعلی که دارد، نمی توانم خرید آن را به کسی توصیه کنم.

GameWatcher – 45

Hardcore Gamer – 40

خیلی رک بخواهیم بگوییم، این بازی بیخود است. عنوانی که قرار بود یک بازی دیوانه وار کلاسیک و معرکه شود نتیجه اش شد … دیوانه نیست و فقط بی روح است.

PC Gamer – 30

یک بازی اکشن نقش آفرینی با سیستم مبارزات ضعیف و پر از باگ. Bombshell ارزش کلیک های پشت سر هم شما را ندارد.

PCWorld – 30

Destructoid – 25

EGM – 25

CGMagazine – 20

GameSpot – 20

من از بی احترامی خوشم نمیاد و بعید هم می دانم که شما چنین حسی نداشته باشید. اما خوب وقتی یک بازی پر از باگ و مسخره با یکی از بدترین داستان هایی که این چند وقته منتشر شده است را تجربه می کنید، این حس بی احترامی به شما داده می شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید