آخر این هفته در GTA Online مسابقه دهید، امتیاز RP و GTA$ دوبرابر دریافت کنید

9 بهمن 1394 - 23:50

استودیو راک استار یک رویداد آخر هفته دیگر برای عنوان GTA Online در نظر گرفته است و در این رویداد در قبال تجربه تمامی مسابقات حالت رقیب (Adversary Modes) از جمله حالت جدید Drop Zone، امتیاز RP و پول دوبرابر دریافت خواهید کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالت Drop Zone، حداقل تا چهار تیم از چتربازان به نبرد سختی جهت کنترل یک منطقه مشخص وارد می‌شود. در رویداد آخر این هفته، بلافاصله پس از پیروزی یکی از تیم ها امتیاز و پول دریافتی دوبرابر خواهد شد.
جهت شرکت در این رویداد، کافیست روی کلید رویداد در صفحه راه اندازی GTA 5 کلیک کرده و به صورت مستقیم وارد فهرست افراد حاضر در رویداد خواهید شد.
تمامی سه کار موجود در فهرست رویداد را انجام دهید و چه پیروز شوید و چه شکست بخورید، بمب های چسبنده، مهمات مسلسل دستی و نارنجک جایزه خواهید گرفت.
خودروهای Karin Sultan و Bravado Banshee نیز از طریق وبسایت داخل بازی Benny’s Original Motor Works در دسترس بوده و می‌توانید آن ها را جهت شرکت در مسابقات رانندگی تقویت کنید. پیروزی در مسابقات رانندگی نیز امتیاز RP و پول دو برابر به همراه دارند.
لازم به ذکر است جهت کمک به بازی‌ بازان تازه وارد، راک استار قیمت تمامی قابلیت های گاراژه را 25 درصد کاهش داده است.
همچنین وسایل چتربازی نیز با 50 درصد تخفیف به فروش می‌رسند بنابراین پیشنهاد می‌شود که هم اکنون اقدام به خرید چتر نجات و نارنجک دودزای مخصوص چتربازی کنید. از دیگر آیتم هایی که شامل تخفیف 50 درصدی شده‌اند می‌توان به کیف چترنجات و جلیقه ضدگلوله اشاره کرد:

gta_online_drop_zone_weekend

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید