لیگ حرفه ای Rainbow Six همراه با جایزه 100,000 دلاری در ماه مارس آغاز می‌شود

۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۵

اگر احساس می‌کنید که در عنوان تیراندازی تاکتیکی Rainbow Six Siege حرفه ای هستید و کسی جلودار شما و تیمتان نمی‌شود، بهتر است از همین لحظه به فکر شرکت در مسابقات لیگ حرفه ای Rainbow Six باشید. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه شوید.

یوبی سافت، اکس باکس و ESL با یکدیگر متحد شده‌اند تا لیگ حرفه‌ای Rainbow Six را تشکیل دهند. این مسابقه جهانی قرار است برای هر دو قشر بازی‌ بازان کژوال و همچنین «رقبای مشتاق» تدارک دیده شود.
خاویر مارکی مدیر نوآوری بازی در این باره می‌گوید:

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege از همان ابتدا برمبنای رقابت ساخته شده است.

وی افزود:

ما از همکاری با ESL بسیار هیجان زده هستیم. یکی از بزرگان eSports که جهت آوردن لیگ Rainbow Six Siege برای طرفداران به ما کمک کرده تا طرفداران با یکدیگر رقابت کنند و از بازی موردعلاقه‌شان لذت ببرند.

این مسابقات در تاریخ 5 مارس (مصادف با 15 اسفند) برای پلتفرم های رایانه‌ های شخصی و اکس باکس وان آغاز شده و فصل اول لیگ حرفه ای Rainbow Six در سالن Intel Extreme Masters در شهر کاتوویتس لهستان برگزار خواهد شد.

در مجموع هشت مسابقه در رقابت های رایانه های شخصی در اروپا برگزار خواهد شد و سپس رویداد مذکور هفته آینده در آمریکای شمالی در رایانه‌ های شخصی و اکس باکس وان برگزار ‌می‌شود.

جایزه فصل اول بازی مبلغ 100,000 دلار بوده و پس از پایان هر فصل تیم های برتر اروپا و آمریکای شمالی برای یک مسابقه 50,000 دلاری که به صورت زنده با رایانه های شخصی و اکس باکس وان برگزار می‌شود، به رقابت خواهند پرداخت.

جزئیات بیشتر در رابطه با رقابت‌ ها و مرحله مقدماتی در وبسایت رسمی لیگ حرفهای Rainbow Six قرار دارد.
اگر شما نیز به این عنوان دسترسی دارید، پیشنهاد می‌کنیم که از همین حالا دست به کار شده و خود را جهت ورود به مسابقات مقدماتی و کاپ‌ های هفته ای آماده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید