نسخه جدید عناوین Battlefield و Titanfall در سال مالی 2017 منتشر می شوند

۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷

سال مالی 2016 برای شرکت الکترونیک آرتز رو به اتمام است و این شرکت در جریان گزارش مالی سال 2016 خود تایید کرده است که نسخه جدیدی از عناوین Battlefield و Titanfall در سال مالی 2017 منتشر خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شرکت الکترونیک آرتز دیروز در جریان گزارش مالی سال 2016 خود اعلام کرد که نسخه جدید عناوین Titanfall ،Battlefield و عنوان Mass Effect Andromeda در سال مالی 2017 منتشر خواهند شد. سال مالی 2017 شرکت الکترونیک آرتز، اول آوریل 2016(جمعه 13 فروردین 1395) آغاز شده و در 31 مارس 2017(جمعه 11 فروردین 1396) به پایان می رسد. مطمئنا بسیاری از کاربران انتظار داشته تا این عناوین تا قبل از نیمه دوم سال مالی 2017 منتشر شود اما آقای بلیک یورگنسن، مدیر ارشد مالی شرکت الکترونیک آرتز، می گوید چنین چیزی امکان پذیر نیست و انتشار این عناوین برای نیمه دوم سال مالی 2017 برنامه ریزی شده است.

نسخه بعدی Battlefield به محض این که مراحل ساخت آن به اتمام رسیده و به دست ما برسد، در دسترس خواهد بود. بنابراین انتشار این عنوان در سه ماهه سوم سال مالی 2017 امکان پذیر خواهد بود. هنوز نمی توانیم تاریخ انتشار دقیق عناوین Titanfall و Mass Effect Andromeda را اعلام کنیم اما احتمالا این عناوین در نیمه سال یا بهتر بگویم در سه ماهه دوم سال مالی 2017(ماه ژولیه یا سپتامبر) در دسترس خواهند بود.

اطلاعات کمی از هر سه عنوان در دست هست. به عنوان مثال تنها می دانیم که نسخه بعدی بازی Battlefield توسط استودیوی DICE ساخته شده و به گفته شرکت الکترونیک آرتز، نسخه جدید این عنوان به محتوای(مضمون) نظامی خود باز خواهد گشت. مدتی پیش نیز آقای کامرون لی، تهیه کننده ارشد عنوان Dragon Age Inquisition شانس این را داشته است تا یک ساعت اول عنوان Mass Effect: Andromeda را تجربه کند و تجربیات خود را از یک ساعت اول این بازی با کاربران در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد که متاسفانه در رابطه با گیم پلی این عنوان و سایر جزییات آن اطلاعاتی به دست نیامد. همچنین آقای اندرو ویلسون، مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتز در جریان گزارش مالی شرکت الکترونیک آرتز در رابطه با نسخه جدید عنوان Titanfall گفت: “این عنوان واقعا شگفت انگیز است.” و از صحبت در رابطه با اطلاعات و جزییات بیشتری از این عنوان خودداری کرد.

آقای پیتر مور، مدیر ارشد عملیات شرکت الکترونیک آرتز، در ماه دسامبر لیست عناوین جدیدی که برای انتشار در سال مالی 2017 برنامه ریزی شده اند را منتشر ساخت و در این لیست علاوه بر عناوینی که در قسمت بالا به آن اشاره کرده ایم و عناوین ورژشی، عنوان Mirror’s Edge Catalyst نیز به چشم می خورد که در ماه مه میلادی منتشر خواهد شد. به نظر می رسد با فروش بالای عناوین شرکت الکترونیک آرتز از قبیل عنوان Star Wars Battlefront(سیزده میلیون نسخه)، این شرکت سال مالی موفقی را پشت سر گذاشته و قصد دارد تا موفقیت های سال گذشته را در سال مالی 2017 نیز تکرار کند.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید