Crysis 3 و Hunter mode ،بخش جدیدی در این بازی.

PC ، PS3 ، Xbox 360 ، اخبار بازی ۲۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۱

شرکت کرایتیک امروز در کنفرانس مطبوعاتی EA در نمایشگاه Gamescom از مد جذابی با نام Hunter برای بخش مالتی پلیر Crysis 3 سخن گفت.

در این مد دو تیم دربرابر هم قرار می‌گیرند و جمعا ۱۶ نفر برای PC و ۱۲ نفر برای کنسول ها می‌توانند به انجام بازی بپردازند. هر مچ این مد ۱۲۰ ثانیه به طول می‌انجامد.

تیم اول که تعداد آن‌ها بیشتر است شامل سربازان C.E.L.L Trooper خواهند بود. تیم دوم که از Hunterها تشکیل شده با این‌که کوچک است اما قابلیت استفاده از تجهیزات نانوسیت و ویژگی های آن مانند Cloaked (نا پدید شدن) را خواهند داشت. در این مد، C.E.L.L Trooperها باید تلاش کنند تا پایان مدت زمان هر مچ که ۱۲۰ ثانیه است، زنده بمانند. در عوض Hunterها باید قبل از تمام شدن زمان تعیین شده تمام Trooperها را نابود کنند.
هر بار که Hunterها بتوانند یکی از Trooperها را بکشند، تیم این Trooper عوض و به Hunter تبدیل می‌شود و در نتیجه با کشتن هر Trooper، تعداد اعضای Hunterها بیشتر می‌شود!

در ویدیوی نمایش داده شده، ۲ تا Hunter در مقابل ۱۴ نفر از اعضای C.E.L.L Trooper قرار می‌گیرند. Hunterها به آرامی و خونسردی اما دقیق و با مهارت، تک تک Trooperها را می‌کشند که در نهایت در ثانیه‌های آخر که تنها یکی از Trooperها زنده مانده و با اضطراب در حال فرار می‌باشد در مقابل سیل عظیم Hunterها قرار می‌گیرد!
تاریخ عرضه Crysis 3  در فوریه ۲۰۱۳ بیان شده است.

تصاویر Multi player  و Hunter mode در CRYSIS3 :

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید