آکیولس ریفت محبوب ترین دستگاه واقعیت مجازی بین سازندگان است

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۱

روز به روز تاریخ انتشار هدست های واقعیت مجازی نزدیک تر می شود و در انتها خیلی جالب خواهد بود که ببینیم کدام دستگاه پیروز میدان می شود. با توجه به نظرسنجی جدیدی که در مراسم Game Developers Conference برگزار شده است، به نظر می رسد که هدست آکیولست ریفت، محبوب ترین دستگاه بین سازندگان محتویات مختلف در بحث واقعیت مجازی است.

در نظر سنجی انجام شده، نزدیک 20 درصد از سازندگان اعلام کردند که مشغول ساخت یک بازی برای هدست واقعیت مجازی آکیولس ریفت هستند. بعد از آکیولس، هدست های گیر وی آور سامسونگ ، ویو اچ تی سی، کاردبورد گوگل، پلی استیشن وی آر سونی و هولولنز مایکروسافت به ترتیب محبوب ترین ها هستند اما باز هم همگی کمتر از 10 درصد رای به خود جذب کرند.

نظرسنجی مشابهی در رابطه با میزان علاقه سازندگان برای ساخت محتویات یک هدست نیز برگزار شد که باز هم هدست آکیولس ریفت با 40 درصد برترین دستگاه معرفی شد. این بار هدست های گیر وی آور، ویو، کاردبورد، پلی استیشن وی آر و هولولنز با 25 درد آرا بسیار نتایج نزدیک به همی را شاهد بودند.

البته در این میان سازندگانی نیز هستند که هیچ گونه فعالیتی با دستگاه های واقعیت مجازی ندارند. در هر دو نظرسنجی حدود 20 درصد افراد اعلام کرده اند که تمایلی به ساخت یک بازی واقعیت مجازی ندارند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید