تماشا کنید: عنوان Conan Exiles رسما معرفی شد

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۴

استودیوی فونکوم(Funcom) به تازگی با انتشار تریلری رسما از عنوان جهان آزاد Conan Exiles رونمایی کرد. این عنوان، تابستان امسال(۲۰۱۶) برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

استودیوی فونکوم، سازنده عنوان Conan Exiles، در ماه دسامبر قراردادی را با صاحب امتیاز برند Conan امضا کرده و حق امتیاز این برند را خریداری کرده است. همان موقع استودیوی فونکوم(Funcom)، رسما اعلام کرد که آن ها سه عنوان جدید(سه گانه) را بر اساس افسانه کونان وحشی و با برند کونان(Conan) در دست ساخت داشته و به صورت هم زمان روی ساخت این عناوین کار می کنند. اولین عنوان از این سه گانه که قرار بود در ماه ژانویه معرفی شود، عنوان Conan Exiles نام دارد. یک عنوان جهان آزاد و به سبک بقا که علاوه بر بخش تک نفره، دارای بخش چند نفره نیز هست و بخش چند نفره آن از سرورهای عمومی و اختصاصی نیز پشتیبانی می کند. عنوان Conan Exiles برای کنسول ها و رایانه های شخصی در دست ساخت بوده و نسخه دسترسی زود هنگام این عنوان تابستان امسال(۲۰۱۶) برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

هنوز جزییات و تصاویری از گیم پلی عنوان Conan Exiles در دست نیست و تنها دو تصویر از نسخه پیش آلفا(pre-alpha) و یک تریلر سنمایی از این عنوان منتشر شده است که می توانید آن ها را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید