تماشا کنید: تریلر بازی American Truck Simulator | غول جاده‌ها به رایانه‌های شخصی می‌آید

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۸

اخیرا بازی‌های شبیه‌ساز توانسته‌اند علاوه بر موفقیت در ارائه و القا تجربه‌ای نوین به بازی‌باز، فروش خوبی نیز داشته باشند. یکی دیگر از همین دسته عناوین، بازی American Truck Simulator است. در این بازی‌ شما در نقش یک راننده کامیون ظاهر می‌شوید که باید بار خود را صحیح و سالم در زمانی مشخص شده به نقطه تخلیه برساند. این شبیه‌ساز رانندگی با کامیون بدون تردید می‌تواند مخاطبان زیادی را به سوی خود جذب کند. اگر مایل به تجربه این شبیه‌ساز جدید هستید باید رایانه‌های خود را آماده کنید! در ادامه می‌توانید تریلر این بازی زیبا را از گیمفا دانلود کنید.

بنا بر اعلام استودیو SCS، رایانه‌بازان قادر خواهند بود در American Truck Simulator از جاده‌هایی که در دنیای واقعی نیز وجود دارند، عبور کرده و با پشت سر گذاشتن موانع و چالش‌هایی که یک راننده کامیون باربری با آن سر و کار دارد از بازی لذت ببرد و بیشتر با این شغل و سختی‌های پیرامون آن آشنا شود.

استودیو SCS همچنین در خصوص جاده‌ها و کامیون ها گفت:

ساخت این عنوان اولین قدم در انتشار محسوب می‌شود و به همین دلیل محدودیت‌هایی مثل نبود کامیون‌ها و جاده‌های متنوع دور از ذهن نیست اما به مرور زمان و در گسترش‎های بعدی بدون شک این مشکل برطرف خواهد شد. در حال حاضر بازی‌باز می‌تواند با چند کامیون در جاده‌های ایالت کالیفرنیا تردد داشته باشد.

شما کاربران محترم گیمفا در زیر می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود با کیفیت 720p

قابل به ذکر بوده که بازی American Truck Simulator در 3 فوریه برابر با 14 بهمن به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید