تماشا کنید: نگاهی به بخش زامبی عنوان Call of Duty: Black Ops 3

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴

هفته آینده اولین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 با نام Awakening منتشر خواهد شد. این بسته الحاقی حاوی چهار نقشه جدید برای بخش چند نفره این عنوان و همچنین یک بخش داستانی برای قسمت زامبی خواهد بود. اکتیویژن به تازگی تریلر جدیدی از بسته الحاقی Awakening منتشر کرده است که در این تریلر نگاهی خواهیم داشت به بخش زامبی عنوان Call of Duty: Black Ops 3. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بخش زامبی عنوان Call of Duty: Black Ops 3 در نقشه ای به نام Der Eisendrache دنبال شده و داستان شخصیت های اصلی بازی یعنی Richtofen ،Nicolai ،Takeo و Dempsey را در یک ماموریت انتحاری در جنگ جهانی دوم، در پایگاه تحقیقاتی دشمن در کشور اتریش و در قلعه ای تاریک و باستانی به نام گریفین(Griffin) روایت می کند. Der Eisendrache، نسخه بازسازی شده نقشه Die Rise در عنوان Call of Duty: Black Ops 2 است که اگر به خاطر داشته باشید، عنصر 115(اونونپنتیوم) در این مکان کشف شده و یکی از تاثیرات جانبی آن احیا کردن سلول های مرده و پیدایش زامبی هاست.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

بسته الحاقی Awakening عنوان Call of Duty: Black Ops 3 در تاریخ 2 فوریه(سه‌شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴) به صورت انحصاری( انحصار زمانی) برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید