احتمال ساخت یک بازی مسابقه ای در صورت موفقیت Dangerous Golf وجود دارد

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰

Dangerous Golf جدیدترین پروژه سابق سازندگان سری بازی Burnout است. آنها مدعی هستند که اگر این بازی موفق ظاهر شود، دوباره به سراغ عناوین مسابقه ای خواهند رفت. 

با خواندن نام Dangerous Golf ذهن هر کسی مسلما به سراغ ورزش گلف میرود اما با توجه به توضیحات و تصاویر ارائه شده از این پروژه، با وجود آشوبی که در آن موج می زند، مسلما تفاوت هایی را در مقایسه با یک ورزش سنتی می توان مشاهده کرد. استودیو سازنده این عنوان Three Fields Entertainment نام است که کارکنان آن قبلا بر روی سری بازی بسیار محبوب Burnout فعالیت داشته اند. خیلی ها دوست دارند که این افراد مجددا مشغول ساخت یک بازی اتوموبیل رانی، با همان کیفیت Burnout شوند اما فعلا چنین نشده است.

با این حال هنوز جای امید وجود دارد زیرا آقای الکس ورد به عنوان یکی از موسسین Three Fields Entertainment طی صحبت هایی که با سایت VG 24/7 داشته اند، در رابطه با ساخت یک عنوان اتوموبیل رانی جدید اینطور می گویند:

ما یک استودیو کوچک هستیم که تلاش میکنیم ساخت Dangerous Golf به پایان برسد. اگر این پروژه موفقیت آمیز باشد و ما مخاطبین کافی برای عملکرد مطلوب را داشته باشیم، می توانیم مجددا یک بازی اتوموبیل رانی بسازیم.

در ادامه می گویند:

تا زمانی که بتوانیم در این صنعت سرپا بمانیم.

Dangerous Golf در ماه مه برای رایانه های شخصی و کنسول های اکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر می شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید