لیست بازی‌های رایگان کاربران طلایی سرویس اکس‌باکس لایو اعلام شد

۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۵

بعد از اعلام بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه آینده، حال نوبت مایکروسافت است که از برنامه خود برای کاربران طلایی سرویس اکس‌باکس لایو در ماه فوریه رونمایی کند. در ادامه مطلب می‌توانید لیست چهار بازی ارائه شده برای دو کنسول اکس‌باکس وان و اکس‌باکس ۳۶۰ را مشاهده کنید.

بنا بر اعلام کمپانی بلند‌آوازه مایکروسافت، دارندگان اشتراک طلایی می‌توانند در ماه آینده بازی‌های زیر را به صورت رایگان دانلود کنند و از تجربه آن لذت ببرند.

دو بازی‌های رایگان کنسول اکس‌باکس وان عبارتند از:

  • بازی اکشن و نقش آفرینی Hand of Fate – این عنوان در طول تمام ماه‌ها در دسترس است. قیمت این بازی در شبکه لایو ۱۹٫۹۹ دلار می‌باشد.
  • بازی مخفی‌کاری Styx: Master of Shadows – این عنوان از ۱۶ فوریه تا ۱۵ مارس برابر با ۲۷ بهمن الی ۲۵ اسفند در دسترس است. قیمت این بازی در شبکه لایو ۲۹٫۹۹ دلار است.

دو بازی رایگان کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ عبارتند از:

  • بازی زیبا و مهیج Gears of War 2 – این عنوان از ۱۶ تا ۲۹ فوریه برابر با ۲۷ بهمن الی ۱۰ اسفند در دسترس است. قیمت این بازی در شبکه لایو ۱۹٫۹۹ دلار می‌باشد.
  • بازی اکشن Sacred Citadel – این عنوان از ۱ تا ۱۵ فوریه برابر با ۱۲ الی ۲۶ بهمن در دسترس است. قیمت این بازی در شبکه لایو ۹٫۹۹ دلار است.

لازم به ذکر است که مدیر بخش اکس‌باکس کمپانی مایکروسافت، آقای فیل اسپنسر، مدتی پیش اعلام کرده بود که دارندگان اشتراک طلایی کنسول اکس باکس‌وان علاوه بر بازی‌های این پلتفرم، می‌توانند دو بازی رایگان کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ را نیز دانلود کنند.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید