تماشا کنید: عنوان Hard Reset: Redux رسما معرفی شد

۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۰

فلاینگ وایلد هوگ(Flying Wild Hog)، سازنده عنوان Hard Reset، به تازگی با انتشار تریلری رسما اعلام کرده است که به زودی نسخه بازسازی شده(با جلوه های بصری با کیفیت و گیم پلی باز سازی شده) این عنوان را برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی منتشر خواهد کرد.

Hard Reset یک عنوان تیراندازی اول شخص تک نفره به سبک علمی تخیلی و همراه با المان های نقش آفرینی است که نخستین بار در ماه جولای سال 2011 معرفی و در ماه سپتامبر 2011 برای رایانه های شخصی منتشر شد. نسخه extended edition عنوان Hard Reset نیز در ماه مارس 2012 در دسترس قرار گرفت. نسخه بازسازی شده این عنوان Hard Reset: Redux نام داشته و سلاح و دشمنان جدیدی از جمله سلاح cyber-katana را به عنوان Hard Reset اضافه می کند.

داستان عنوان Hard Reset در رابطه با کهنه سربازی به نام سرگرد فلچر(Major Fletcher) است که در شهر Bezoar زندگی می کند. این کهنه سرباز از طرف یک سازمان سری ماموریتی را دریافت کرده است تا شهر Bezoar را از وجود ربات های سایبری پاک سازی کند.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

عنوان Hard Reset: Redux به زودی برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد و اطلاعات و جزییات بیشتری از این عنوان در دست نیست.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید