لیست نمرات PC عنوان Rise of the Tomb Raider | صعودی به قله PC!(به‌روزرسانی)

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰

3 ساعت تا انتشار و می‌توان گفت انفجار طرفداران PC برای تجربه‌ای دیگر با لارا و ماجراجویی‌های او! عنوانی که با دنیایی از تعریف و تمجید می‌توان به معرفی وی پرداخت و جای خالی‌اش در جوایز مراسم گیم‌آوراردز 2015 حس می‌شد اما به نامزدی در دو بخش “بهترین بازی اکشن و ماجراجویی سال” و “بهترین عملکرد” بیشتر بسنده نکرد!

مسلما همه ما از نمرات نسخه Xbox One بازی و نمره 9/10 گیم‌اسپات باخبر هستیم و متای 86 را به‌یاد داریم و تنها ایراد گرفته شده مربوط به خسته‌کننده بودن جمع‌آوری منابع بود.  اما گویا برای نسخه PC نیز که می‌توان گفت کاملا اصلیت آن بر روی این پلتفرم حفظ شده است و نسبت به نسخه نسل‌هشتمی خود بهبودهایی بخصوص در زمینه گرافیک و ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های قابل استفاده داشته است نیز، از لحاظ نمرات و امتیازات وضعیتی تقریبا مشابه با امتیازات Xbox One بازی دارد.

نسخه جدید سری بازی هایِ Tomb Rider با نام Rise Of Tomb Rider در E3 سال 2014 معرفی شد و مایکرو‌سافت بزرگترین هایپ کنفرانس خودش را به این عنوان اختصاص داد و این عنوان را انحصاری خود کرد. کمبود یک اکشن‌ادونچر معروف در عناوین انحصاری مایکروسافت احساس می‌شد و حالا لارا کرافت رقیبی سرسخت برای نیتن‌دریک در سری آنچارتد خواهد بود.  نسخه نسل‌هفتمی این بازی دارای تمامی ویژگی‌های نسخه Xbox One آن بوده و در نسخه PC نیز شاهد چنین موضوعی هستیم.

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید