عنوان Warhammer 40,000: Eternal Crusade برای Xbox One ،PC و PS4 منتشر خواهد شد

۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۷

اگر فکر کرده‌اید که عمر سری Warhammer 40,000 به پایان رسیده و دیگر خبری از این سری نیست، سخت در اشتباه هستید. باندای نامکو برای نجات این بازی دست به کار شده است.

امروز شرکت باندای نامکو طی یک کنفرانس خبری اعلام کرد که ساخت سری جدید این بازی را به دست استودیوی Behaviour Digital سپرده و با آن‌ها قرار داد بسته است. حال، قرار است عنوان بعدی سری Warhammer 40,000 را به صورت یک شوتر چند نفره عظیم و با نام Warhammer 40,000: Eternal Crusade ببینیم. ابتدا از همه صحبت‌ از نسخه رایانه‌های شخصی بازی شد و انتشار این نسخه از دیگر نسخه‌ها زودتر انجام می‌گیرد. البته نسخه‌های اکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن4 نیز پس از آن منتشر خواهند شد. در هر حال، تاریخ انتشار نسخه رایانه‌های شخصی اوایل تابستان 2016 اعلام شده است اما با وجود تایید نسخه‌های کنسولی، تاریخ انتشار دقیقی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده است. عنوان Warhammer 40,000: Eternal Crusade هم‌اکنون در Steam Early access در دسترس است و بازی‌بازان رایانه‌های شخصی می‌توانند به نسخه در حال کار بازی نگاهی بیاندازند.

استفن مالرونی، نائب رئیس Behavior پیامی به مناسبت کار برروی بازی جدید منتشر کرد:

این یک افتخار است که برروی یک عنوان Warhammer 40,000 کار می‌کنیم و از هم‌اکنون نیز بازخودهای خوبی نسبت به نسخه پیش آلفا شنیدیم. نمی‌توانیم بیش از این برای نشان دادن عنوانی که ساختیم، صبر کنیم.

رمی راسین، رئیس استودیوی Behavior نیز اینگونه نوشت:

ما واقعا خوشحالیم که باندای نامکو را به‌عنوان همکار در کنارمان داریم تا مکمل همکاری ما با Games Workshop باشد.

در آخر، آلبرتو گنزالس، نائب رئیس 3rd Party شرکت باندای نامکو، پیام خود را منتشر کرد:

ما خرسند هستیم که یک همکاری را با Behaviour Interactive شروع کرده‌ایم. به لطف شبکه توزیع و ساختار آن، مشتریان ما از 100 کشور مختلف می‌توانند به Warhammer 40,000: Eternal Crusade دسترسی داشته باشند. در آخر نیز تیم اینجا در باندای نامکو اروپا بسیار هیجان زده است که برروی لایسنس افسانه‌ای Warhammer کار می‌کند.

تصاویر و تریلر سینماتیک جدیدی از عنوان Warhammer 40,000: Eternal Crusade منتشر شده که می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

 

دانلود با رزولوشن 720p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید