پدر Final Fantasy در حال کار بر روی بازی جدیدی است

۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۹

بنا بر اعلام موسس استودیو Mistwalker، آقای هیرونوبو ساکاگوچی (Hironobu Sakaguchi) آن‌ها مشغول کار بر روی بازی جدیدی برای کنسول‌ها هستند. اطلاعات خاصی از بازی آینده آقای ساکاگوچی به بیرون درز پیدا نکرده اما می‌توانید تصاویر هنری از آن در ادامه مطلب مشاهده کنید.

این تصاویر در طی کلاس‌هایی که در کتاب‌خانه دانشگاه هاوایی برگزار شده بود به نمایش در آمد و خیلی زود در دسترس رسانه‌های عمومی قرار گرفت. این دو تصویر هنری توسط آقای کیمیشکو ووجیساکا (Kimihiko Fujisaka) که طراح شخصیت دو بازی Drakengard و The Last Story بوده، منتشر شده است.

شما کاربران گیمفا در زیر می‎‌توانید دو تصویر هنری منتشر شده را مشاهده کنید.

Mistwalker Mistwalker

بنا بر اعلام آقای ساکاگوچی Final Fantasy در صفحه توییتر خود، او در حال حاضر در مورد این بازی چیز خاصی نمی‌تواند بیان کند اما می‌گوید که این بازی برای کنسول‌های نسل فعلی منتشر می‌شود و طراحی‎‌ها همه سه‌بعدی خواهند بود.

موسس استودیو Mistwalker در مورد زمان معرفی بازی می‌گوید:

بازی‌بازان احتمالا در همین سال جاری قادر خواهند بود با این عنوان جدید آشنا شوند.

در نهایت شایان به ذکر است که آقای هیرونوبو ساکاگوچی سازنده اصلی سری بازی محبوب Final Fantasy بوده که با عنوان پدر فاینال فانتزی نیز خطاب می‎شود. وی بعد جدایی از اسکوئر انیکس اقدام به تاسیس استودیو خود با نام Mistwalker نمود و در کارنامه او بازی‌های همچون Blue Dragon و Lost Odyssey برای کنسول اکس‌باکس 360 و The Last Story برای کنسول وی‌یو و تعدادی بازی برای گوشی‌های هوشمند از جمله Terra Battle ثبت شده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید