دعوت کرایتک از هیدئو کوجیما و مارک سرنی برای بازدید از استودیو

۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۹

سفرهای آقایان هیدئو کوجیما و مارک سرنی و بازدیدهایشان از استودیوهای بازی سازی مختلف همچنان ادامه دارد تا تکنولوژی های گوناگون را از نزدیک ببینند و تجربه کنند. در میان اماکن بازدید شده، هنوز نام یکی از استودیوهای نام آشنای صنعت به چشم نمیخورد و اعضای حاضر در آن دست به کار شده اند تا از آقای کوجیما درخواست کنند حتما سری به آنها نیز بزنند.

آقایان هیدئو کوجیما و مارک سرنی فعلا در اروپا هستند و جدیدترین مقصدشان هم به نظر می رسد که استودیو گوریلا گیمز، خالق سری بازی Killzone بوده است. بعد از مطلع شدن از این موضوع، اعضای استودیو کرایتک که به عنوان سازندگان سری Crysis شناخته می شوند، تصمیم گرفتند که از دو فرد مذکور برای استقبال از استودیو دعوت به عمل آورند چرا که دفتر آنها خیلی دور نیست.

متن زیر از سوی کرایتک خطاب به هیدئوکوجیما و مارک سرنی منتشر شده است:

ما شنیده ایم که شما به دیدن تکنولوژی های تحسین برانگیز علاقه دارید درست است؟ محض اطلاع، فرانکفورت فقط یک پرواز کوتاه با آمستردام فاصله دارد  ;-)

باعث افتخار ما خواهد بود که کارهایمان در زمینه واقعیت مجازی را علاوه بر شراب سیب که شهر ما بسیار به آن شهرت دارد به شما نشان دهیم.

با چنین درخواست موادبانه ای خیلی خوب خواهد شد که هیدئو کوجیما و مارک سرنی سری به کرایتک نیز بزنند مخصوصا اینکه آنها مشغول انجام کارهایی در زمینه تکنولوژی واقعیت مجازی نیز هستند.

جالب خواهد بود که در انتهای این سفرها ببینیم آقای کوجیما چه چیزهایی را فرا گرفته اند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات