با 13 تصویر جدید از نسخه PC عنوان Rise of the Tomb Raider همراه شوید + تصاویر تنظیمات بازی

۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۵

تقریبا 10 ساعت مانده به انتشار نسخه رایانه‌های‌شخصی Rise of the Tomb Raider و تب و تاب طرفدارن برای تجربه این عنوان بر روی پلتفرم قدرتمند خود یعنی PC! هم‌چنین 13 تصویر جدید از بازی توسط شخصی بر روی استیم قرار گرفت که گویا وی به بازی دسترسی داشته است و توانسته این تصاویر را گرفته و منتشر کند. گفتنی‌ست اسکورانیکس رسما تایید کرد که بازی از تکنولوژی SLI پشتیبانی خواهد کرد و 3 تصویر هم از تنظیمات گرافیکی بازی درخصوص پشتیبانی تکنولوژی‌های انویدیا و AMD نیز منتشر شدند.

همان‌گونه که می‌دانید نسخه پریلود بازی هم‌اکنون به حجم 18 گیگابایت در دسترس بوده و شما می‌توانید تا آنلاک‌شدن بازی به دانلود مشغول شوید. نسخه رایانه‌های‌شخصی  Rise of the Tomb Raider دارای قیمت 49.99 یورو می‌باشد و این درحالی‌ست که Season Pass بازی 27.99 یورو است.

پورت بازی بر روی رایانه‌های‌شخصی توسط دو استودیو Crystal Dynamics و Nixxes در دست ساخت بوده است و در 3 تصویر منتشر شده از تنظیمات گرافیکی بازی، می‌توان به پشتیبانی از تکنولوژی قدرتمند HBAO+ کمپانی انویدیا و تکنولوژی مو TressFX کمپانی AMD اشاره نمود.

شما را به دیدن 13 تصویر از بازی دعوت می‌کنیم:

 

تصاویر تنظیمات گرافیکی را هم می‌توانید مشاهده کنید:

با انتشار بازی برای دومین پلتفرم‌مقصد آن، فقط پلتفرم پلی‌استیشن 4 نیز مانده است که آخرین مقصد برای پایان ماجراجویی‌های لارا خواهد بود و دارندگان این کنسول باید تا اواخر امسال صبر کنند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید