نقشه‌های جدید Star Wars: Battlefront شما را به ستاره‌مرگ، شهر ابرها و کاخ جابا می‌برند

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۱
وجود کلاس های متفاوت در بازی Star Wars: Battlefront منتفی شده است

کمپانی الکترونیک آرتز، تهیه کننده و ناشر عنوان Star Wars: Battlefront از محتوای جدید این عنوان برای دارندگان Season Pass بازی و همچنین محتوای رایگان عنوان مذکور رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

تمامی دارندگان عنوان Star Wars: Battlefront محتوای رایگان بازی را که شامل نقشه های جدید برای حالت چندنفره و ماموریتی بازی است به همراه سیستم جدید مسابقات خصوصی، پوشش های جدید برای قهرمانان (Hero) بازی و… دریافت خواهند کرد.

فهرست ویژگی ها و محتواهایی که در پایین مشاهده می‌کنید، فردا به صورت رایگان به بازی افزوده خواهد شد:

  • نقشه حالت بقای سیاره Tatooine هم اکنون از حالت‌های چندنفره Blast، Droid Run، Drop Zone، Hero Hunt و Heroes vs Villains پشتیبانی کرده و با نام Raider Camp شناخته خواهد شد.
  • پوشش های جدید با تم سیاره Hoth برای شخصیت‌ های لوک اسکای والکر و هان سولو برای تمامی بازی بازان زمانی که در نقش این دو قهرمان محبوب در سیاره Hoth بازی می‌کنند در دسترس خواهد بود.
  • سیستم مسابقات خصوصی
  • چالش های روزانه و رویدادهای انجمن. این بخش جهت تجمع اعضای انجمن پیرامون اهداف و ماموریت های مشخص ایجاد شده است. این رویدادها به بازی باز فرصت جمع آوری اعتبار می‌دهد تا قابلیت های بازی را هر چه سریعتر فعال کند. جزئیات و اخبار بیشتر در این رابطه طی روزهای آینده منتشر خواهد شد.
  • حفظ و ایجاد تعادل کلی میان سلاح ها و حالت های چندنفره

لوک اسکای والکر و هان سولو در پوشش های جدیدشان

اما در ماه آینده میلادی (فبریه) شاهد انتشار محتوای رایگان بیشتری برای Battlefront هستیم. از این محتوای جدید می توان به یک ماموریت بقای جدید در Hoth و یک نقشه چندنفره جدید در سیاره Hoth اشاره کرد که از حالت های بزرگتر بخش چندنفره پشتیبانی می‌کند. از حالت های قابل پشتیبانی میتوان به Walker Assault، Supremacy، Fighter Squadron و Turning Point اشاره کرد.

حالت Turning Point همچنین به تمامی نقشه‌ هایی که هم اکنون از حالت Walker Assault و Supremacy پشتیبانی می‌کنند در ماه فبریه افزوده خواهد شد.

در ماه مارس نیز شاهد یک نقشه چندنفره جدید در سیاره Endor هستیم که از حالت های Walker Assault، Supremacy و Turning Point پشتیبانی می‌کند. همچنین نقشه جدیدی برای حالت بقای سیاره Tatooine منتشر می‌شود.

و اما افراد مجهز به Season Pass بازی می‌توانند شاهد نقشه ها و حالت‌ های بیشتر، قهرمانان و یکسری محتوای دیگر در طول سال جاری باشند.

در ادامه به مشاهده فهرستی از این ویژگی ها و امکانات می‌پردازیم:

  • Star Wars Battlefront Outer Rim – تاریخ انتشار مارس 2016: در میان کارخانجات سالوست (Sullust) و کاخ جابا هات (Jabba the Hutt) در سیاره Tatooine به نبرد بپردازید.
  • Star Wars Battlefront Bespin – تاریخ انتشار تابستان 2016: در شهر ابرهای بِسپین (Bespin) شکار کنید یا شکار شوید.
  • Star Wars Battlefront Death Star – تاریخ انتشار پاییز 2016: ماه در این جا وجود ندارد.
  • Star Wars Battlefront Expansion Pack 4 – عنوان نامشخص – تاریخ انتشار اوایل 2017: اطلاعات بیشر در رابطه با این بسته گسترش دهنده در آینده منتشر خواهد شد.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید