بسته الحاقی Baba Yaga عنوان Rise of the Tomb Raider هم اکنون در دسترس است

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۶

پس از انتشار اخبار مربوط به رونمایی و انتشار جدیدترین بسته الحاقی عنوان تحسین شده Rise of the Tomb Raider، امروز فصل جدید ماجراجویی های لارا کرافت با انتشار رسمی گسترش دهنده Baba Yaga آغاز شد. برای جزئیات بیشتر از نحوه قیمت گذاری و جزئیات مربوط به این بسته، با گیمفا همراه باشید.

طبق جدیدترین پست منتشر شده توسط توسعه دهنده بازی یعنی استودیو کریستال دینامیک، به‌روزرسان مذکور که با نام کامل Baba Yaga: The Temple of the Witch شناخته می‌شود، از امروز برای کنسول های اکس باکس وان و اکس باکس ۳۶۰ در دسترس است.
بسته الحاقی Baba Yaga هم به عنوان بخشی از Season Pass سی دلاری Rise of the Tomb Raider که برای هر دو کنسول در دسترس بود و هم به صورت جداگانه و به قیمت ۹٫۹۹ دلار به فروش می‌رسد. طبق گفته مایکروسافت مدت زمان لازم جهت اتمام بسته الحاقی ۳ ساعت می‌باشد.
در کنار بخش داستانی جدید که توسط Baba Yaga به بازی اضافه می‌شود، در بسته جدید شاهد پوشش و تیروکمان جدید برای لارا، یک شخصیت جدید که توسط خانم اشلی برچ (صداپیشه عناوین Borderlands و Life is Strange) صداگذاری شده است و همچنین چندین ایده جدید از سوی سازندگان که جهت ساخت سرزمین جدید برای ماجراجویی لارا طراحی شده است، خواهیم بود.
توضیحات رسمی بسته الحاقی به شرح زیر است:

در عمق طبیعت وحشی سیبری در جنگلی که هیچ شخصی توان رفتن به آن را ندارد، جایی که یک هیئت اعزامی از طرف شوروی بدون هیچ ردپایی ناپدید شده است، لارا وارد منطقه ویکِد ویل (Wicked Vale) می شود تا گروه گمشده رو پیدا کند اما وی کابوسی را می‌‍‌یابد که از توضیحات سرپیچی می‌کند. آیا Baba Yaga جادوگر جنگل را نفرین کرده است؟ یا چیزی بیشتر در این افسانه وجود دارد؟ لارا این بار با دشمنان جدید مواجه می‌شود، مقبره جدیدی را کشف می‌کند، رازی باستانی را حل کرده و در برابر شیطانی باستانی ایستادگی می‌کند.

لازم به ذکز است بسته الحاقی Baba Yaga هم زمان با انتشار نسخه رایانه های شخصی بازی در ۲۸ ژانویه برای پلتفرم مذکور از طریق فروشگاه استیم منتشر خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید