تماشا کنید: اضافه شدن درجه سختی Nightmare Mode به عنوان Dying Light

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۳

تک لند به تازگی تریلر جدیدی از بسته الحاقی جدید عنوان Dying Light با نام The Following منتشر کرده است. این بسته الحاقی یک درجه سختی جدید به نام Nightmare Mode را به عنوان Dying Light اضافه می کند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بسته الحاقی The Following یک درجه سختی جدید به نام Nightmare Mode را به عنوان Dying Light اضافه می کند. حال استودیوی تک لند با انتشار تریلری، جزییات بیشتری از این حالت را در اختیار کاربران قرار می دهد. همان طور که در تریلر نیز مشاهده می کنید به وسیله Nightmare Mode بازی بسیار سخت از گذشته خواهد بود، شب ها درازتر شده و تعداد زامبی ها و دشمنان نیز افزایش خواهند یافت. همچنین به وسیله Nightmare Mode برای افزایش سختی بازی و جلوگیری از پیشرفت سریع بازیکنان، دیگر به مانند گذشته خبری از Easter Egg هایی که به وسیله آن می توانستید سلاح های پنهان شده در مکان های مخفی را به دست آورید نیست و تعداد آن ها در بازی بسیار محدود خواهد بود. اگر شما در بازی به وسیله زامبی ها کشته شوید، در هر لولی که باشید امتیازات لول شما صفر می شود. به عبارت ساده تر اگر شما در لول دو باشید و کشته شوید امتیازات لول دو شما صفر شده و باید از ابتدا شروع کنید.

اگر در بخش چند نفره با درجه سختی Nightmare Mode بازی کنید، امتیاز شما سریع تر افزایش یافته و شانس شما برای پیدا کردن سلاح های طلایی(gold tier) نیز بیشتر می شود.

آقای تایمون اسمکتالا(Tymon Smektala) تهیه کننده عنوان Dying Light در رابطه با Nightmare Mode می گوید:

ما Nightmare Mode را برای کاربرانی طراحی کرده ایم که می خواهند یک تجربه چالش برانگیز، همه جانبه و منحصر بفرد داشته باشند. درجه سختی Nightmare Mode نسبت به Hard Mode که در گذشته به این عنوان اضافه شد، بازی را چند برابر سخت تر می کند. ما با Nightmare Mode قصد داریم تا فضا و تجربه آخر الزمانی عنوان Dying Light را بیشتر از پیش به واقعیت نزدیک کنیم؛ جایی که هر حرکتی که انجام می دهید و هر تصمیمی که می گیرید، حکم مرگ و زندگی شما را خواهد داشت.

شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

Nightmare Mode بخشی از بسته الحاقی Dying Light: The Following – Enhanced Edition خواهد بود که در تاریخ 9 فوریه(سه‌شنبه 20 بهمن 1394) برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. کاربرانی که نسخه اصلی بازی را داشته باشند می توانند بسته الحاقی The Following را به صورت جداگانه دریافت کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید