رزولوشن عنوان Dying Light Enhanced Edition در اکس باکس وان تفاوتی با نسخه اصلی ندارد

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۶

یکی از محبوب‌ترین عناوین سال ۲۰۱۵ بازی Dying Light بود. استودیوی Techland از زمان انتشار به‌روزرسانی‌های بسیاری را برای بازی خود منتشر کرده است و تجربه این عنوان را بیش از پیش جذاب کرد. حال پس از گذشت چندماه این استودیو تصمیم گرفت نسخه بهبودیافته بازی به همراه محتوای اضافه داستانی آن را عرضه کند. این نسخه که Dying Light Enhanced Edition نام دارد برای سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان عرضه می‌شود.

نسخه اصلی Dying Light با رزولوشن 1536×1080 برروی اکس باکس وان اجرا می‌شد و بسیاری گمان می‌کردند که نسخه Enhanced Edition رزولوشنی به مراتب بالاتر را دارد اما تهیه کنند این عنوان یعنی Tymon Smektala اعلام داشت، Dying Light Enhanced Edition همچنان با رزولوشن نسخه اصلی اجرا می‌شود چرا که برای آن‌ها فریم‌ریت ثابت مهم‌تر از رزولوشن بالاتر است.

این عنوان همچنان با رزولوشن 1536×1080 در اکس باکس وان اجرا می‌شود. ما معتقدیم فریم‌ریت ثابت مهم‌تر از مقدار رزولوشن است.

نسخه پلی استیشن ۴ همچنان با رزولوشن 1920×1080 اجرا می‌شود. Dying Light Enhanced Edition دارای محتوای داستانی Following است. همچنین بازی از گرافیکی بسیار بهتر بهره می‌برد. اگر شما نسخه اصلی بازی را داشته باشید، بهبودهای Enhanced Edition را در قالب یک به‌روزرسانی دریافت می‌کنید و نیازی به بازخرید این نسخه نیست.

در آخر از تهیه کنند بازی در مورد پشتیبانی Dying Light Enhanced Edition از DirectX 12 پرسیده شد و او چنین پاسخ داد که ممکن است این اتفاق بیفتد.

مدتی است که با تکنولوژی DX12 سروکله می‌زنیم اما هنوز به‌صورت رسمی از DX12 پشتیبانی نمی‌کنیم. ما باید کارمان با Dying Light: The Following تمام شود و بعد از آن به DX12 برمی‌گردیم تا ببینیم چه‌ کاری از دستمان برمی‌آید.

محتوای داستانی The Following در ۲۰ بهمن برای سه پلتفرم مقصد بازی، منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید