عناوینی که در این هفته از ماه ژانویه عرضه می‌شوند

۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۵

تقریبا تا به این لحظه از سال ۲۰۱۶ بازی‌های قابل توجه‌ای به بازار عرضه نشده است ولی این طور که به نظر می‌رسد با هفته‌ای بسیار عالی در خصوص عرضه عناوین متنوع روبرو هستیم. در این بخش نگاهی خواهیم انداخت به بازی‌هایی که در فاصله 25 تا 31 ژانویه برابر با ۵ تا 11 ماه بهمن عرضه خواهند شد. 

سه ماهه نخست سال ۲۰۱۶ تا به این لحظه شروع قابل توجه‌ای نداشته است ولی با نگاهی به هفته روبرو با عناوین مهمی طرف بوده که مدت‌ها منتظر عرضه آن‌ها هستیم.

26 ژانویه برابر با 6 بهمن

The Witness پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، رایانه شخصی

Final Fantasy Explorers پلتفرم 3DS
LEGO Marvel’s Avengers پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن ویتا، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس 360، وی یو، رایانه شخصی و مک

Torment: Tides of Numenera Steam Early Access پلتفرم رایانه شخصی
Sid Meier’s Civilization Revolution 2 پلتفرم پلی‌استیشن ویتا
Gemini: Heroes Reborn پلتفرم پلی‌استیشن 4
Saturday Morning RPG پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن ویتا

27 ژانویه برابر با 7 بهمن

Slain پلتفرم رایانه شخصی
Romance of the Three Kingdoms 13 پلتفرم رایانه شخصی (بازی تنها با زبان ژاپنی عرضه می‌شود)

28 ژانویه برابر با 8 بهمن

Rise of the Tomb Raider پلتفرم رایانه شخصی
Tom Clancy’s The Division beta پلتفرم اکس‌باکس وان (نسخه آزمایشی این عنوان یک روز زودتر از زمان تعیین شده در دسترس کاربران این پلتفرم قرار می‌گیرد)
Shadow Puppeteer پلتفرم وی یو

29 ژانویه برابر با 9 بهمن

LEGO Marvel’s Avengers پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن ویتا، اکس‌باکس وان، اکس‌باکس 360، وی یو، رایانه شخصی و مک (عرضه در اروپا)
This War of Mine: The Little Ones پلتفرم‌ پلی‌استیشن 4
Tom Clancy’s The Division beta پلتفرم‌‌های پلی‌استیشن 4 و رایانه شخصی
Sébastien Loeb Rally Evo پلتفرم‌‌های پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و رایانه شخصی
Bombshell پلتفرم‌ رایانه شخصی
Final Fantasy Explorers پلتفرم‌ 3DS (عرضه در اروپا)
The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel پلتفرم‌‌های پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن ویتا (عرضه در اروپا)
AIPD – Artificial Intelligence Police Department پلتفرم‌ پلی‌استیشن 4، اکس‌باکس وان و رایانه شخصی

برخی از عناوینی که برای عرضه در تاریخ 26 ژانویه برابر با 6 بهمن لیست شده‌اند انحصاری شبکه پلی‌استیشن استور هستند بنابراین تعجبی ندارد که برخی از آن‌ها با تاخیر بر روی شبکه منطقه حساب شما قرار گیرند. مطمئنا مهمترین عنوانی که این این هفته وارد بازار می‌شود جدیدترین ساخته بازی‌ساز خلاق جاناتان بلو است که گفته می‌شود برای ساخت این جهان شکوه‌مند و زیبا تمام هزینه‌های ساخت را از سرمایه شخصی پرداخت کرده است! مطمئنا The Witness از بازی‌هایی خواهد بود که مفهوم حقیقی خلاقیت و در عین حال مستقل بودن را به کام همگان خواهد چشاند.

البته این هفته به لطف تلاش‌های استودیو یوبیسافت مسیو باید منتظر عرضه نسخه آزمایشی عنوان محبوب و مورد انتظار Tom Clancy’s The Division بر روی سه پلتفرم اصلی باشیم. طرفداران شرکت نینتندو نیز هفته خوبی را در پیش خواهند داشت زیرا عنوان Shadow Puppeteer که سال پیش برای پلتفرم رایانه شخصی عرضه شده بود راه خود را به سمت پلتفرم وی یو باز کرده است، دارندگان 3DS نیز منتظر باشند که به زودی عنوان Final Fantasy Explorers برای این پلتفرم عرضه خواهد شد. صحبت از نقش آفرینی ژاپنی شد طرفداران این سبک می‌توانند این هفته با عنوان The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel حسابی سر خود را گرم کنند، طرفداران نقش آفرینی غربی نیز منتظر عنوان  Torment: Tides of Numenera که به صورت آزمایشی در شبکه استیم عرضه می‌شود باشند و به تجربه آخرین اثر استودیو اینگ‌سایل که بیش از این عنوان ساخت بازی Wasteland 2 را در کارنامه دارد بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید