تماشا کنید: معرفی عنوان کنسل شده Saints Row Undercover

۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۹

Saints Row Undercover نام عنوانی است که قرار بود به طور انحصاری برای کنسول پی اس پی منتشر شود اما در نهایت در سال 2009 توسط تی اچ کیو، ناشر این عنوان کنسل شد. در حالی که هیچ کس از وجود این عنوان نیز باخبر نبود به تازگی استودیو وولیشن، سازنده عنوان Saints Row Undercover، از این عنوان رسما رونمایی کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

یکی از اعضای استودیوی وولیشن، نسخه ای از این عنوان(کیت توسعه پی اس پی) را در انبار این استودیو پیدا کرده و پس از پرس و جو در این رابطه متوجه می شود این عنوان Saints Row Undercover نام دارد که توسط استودیوی وولیشن در دست ساخت بوده و در ابتدا قرار بود عنوان Saints Row 2 روی کنسول پی اس پی پورت شود اما هنگامی که سازندگان متوجه شده اند پورت این عنوان کیفیت لازم را نخواهد داشت، تصمیم گرفته اند تا عنوان Saints Row Undercover را به طور انحصاری برای کنسول پی اس پی بسازند. همان طور که در این تریلر نیز مشاهده می کنید Saints Row Undercover به صورت جهان آزاد بوده و به مانند سایر عناوین Saints Row،  قابلیت ساخت و شخصی سازی کاراکترها و مراحل آموزشی نیز در این عنوان حضور داشتند. جالب است بدانید که نام اصلی این عنوان در ابتدا Saints Row: The Fall بوده و بعدا به Saints Row Undercover تغییر نام داده است. Josh Stinson، ویرایشگر ویدیویی استودیو وولیشن، می گوید مراحل ساخت عنوان Saints Row Undercover بسیار سریع و غافلگیر کننده پیش رفت:

صادقانه بگویم پیشرفت سریع مراحل ساخت بازی بسیار غافلگیر کننده بود. وقتی مراحل ساخت بازی زودتر از موعد و بسیار سریع تر از آن چه که انتظارش را داشته اید پیش می رود یعنی حتما یه جای کار ایراد داشته و در نهایت عنوانی که ساخته می شود کیفیت لازم را نخواهد داشت.

آقای Mike Watson در رابطه با کنسل شدن این عنوان می گوید:

قرار بود که این عنوان برای کنسول دستی پی اس پی ساخته شود و چون استودیوی وولیشن در ساخت عناوین کنسول های دستی هیچ تجربه ای نداشت، ساخت آن به استودیوی دیگری واگذار شد اما در نهایت هنگامی که استودیوی وولیشن و تی اچ کیو نسخه نهایی این عنوان را مشاهده کرده اند تصمیم گرفته اند تا آن را کنسل کنند زیرا نسخه نهایی هیچ شباهتی به عنوان Saints Row نداشت.

با وجود مخالفت های بسیاری که وجود داشت اما در نهایت این استودیو تصمیم گرفت تا رسما از این عنوان کنسل شده رونمایی کرده و قسمت هایی از آن را به نمایش بگذارد. البته تریلری که منتشر شده است تنها نگاهی است کوتاه به عنوان کنسل شده Saints Row Undercover و استودیو وولیشن قصد دارد تا این عنوان را در تاریخ  28 ژانویه 2016( پنج‌شنبه 8 بهمن 1394) از طریق شبکه توییچ به طور زنده استریم کند. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

آخرین عنوان از سری بازی های Saints Row، بسته الحاقی Gat Out of Hell بازی Saints Row IV بوده که در سال 2015 منتشر شده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید