تماشا کنید: ساخت یک برج عظیم در Fallout 4 بدون استفاده از ماد یا دستور های کنسول

۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۱

مطمئنا با قابلیت ساخت و ساز در عنوان Fallout 4 به خوبی آشنا هستید. به خصوص برای نسخه رایانه های شخصی مادها و ابزارهای فراوانی منتشر شده که با آن ها هیچ محدودیتی برای ساخت و ساز نخواهید داشت. روی کنسول ها موضوع کمی فرق می کند و محدودیت های فراوانی برای ساخت و ساز وجود دارد. اما شخصی روی کنسول پلی استیشن ۴ توانسته است بدون استفاده از ماد یا دستور های کنسول، در بازی Fallout 4 یک برج عظیم بسازد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شخصی با نام کاربری Jug در سایت  Reddit توانسته است در مزرعه Abernathy این برج را بسازد. وی نام آن را نیز برج عدن گذاشته است. مزرعه Abernathy یکی از مکان های بازی Fallout 4 است که شما می توانید در آن ها چنین پایگاه هایی بسازید. اگرچه مکان های محدودی برای ساخت و ساز پایگاه در بازی Fallout 4 وجود دارند اما همان طور که گفتیم دست شما برای ساخت و ساز به خصوص در رایانه های شخصی کاملا باز است و هیچ محدودیتی نخواهید داشت. این شخص توانسته در کنسول پلی استیشن ۴ بدون استفاده از ماد یا دستورهای کنسول این برج عظیم را بسازد. نکته جالب اینجا است که وی در سایت یوتیوب ویدیویی را منتشر ساخته است که در این ویدیو به شما آموزش می دهد که چگونه می توانید در بازی Fallout 4 یک برج بسازید.

شما می توانید ویدیوی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p(حجم:۲۰۳ مگابایت)

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا شما هم قبلا روی کنسول یا رایانه های شخصی قادر بوده اید تا چنین پایگاه یا ساختمان های عظیمی بسازید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید