نسخه آزمایشی محدود عنوان Overwatch در ماه فوریه در دسترس خواهد بود

۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۵

آزمایش محدود عنوان Overwatch اواخر ماه اکتبر سال گذشته(2015) آغاز شده و در تاریخ 10 دسامبر و قبل از تعطیلات سال نو نیز به طور موقت متوقف شد. قرار بود با شروع سال نو و پایان یافتن تعطیلات، آزمایش محدود این بازی در اواسط ماه ژانویه کار خود را مجددا آغاز کند اما بلیزارد در بیانیه ای رسما اعلام کرد که نسخه آزمایشی محدود عنوان Overwatch بر خلاف برنامه ریزی های قبلی در ماه فوریه در دسترس خواهد بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شرکت بلیزارد رسما اعلام کرده است که کاربران می توانند نسخه آزمایشی محدود عنوان Overwatch را در اواسط ماه فوریه (اواخر بهمن یا اوایل اسفند) بر روی رایانه های شخصی تجربه کنند. بلیزارد ضمن اعلام این خبر افزود:

در حالی که مراحل ساخت بازی به خوبی پیش رفته و تمام اعضای تیم تمام تلاش خود را به کار گرفته اند اما متاسفانه همه چیز آن طور که می خواستیم پیش نرفت و ما هنوز آماده راه اندازی مجدد آزمایش محدود عنوان Overwatch نیستیم. البته دلیل اصلی ما برای این تاخیر این است که می خواهیم در به روز رسان بعدی یک ویژگی بزرگ و منحصر به فرد را به نسخه آزمایشی این عنوان اضافه کنیم. بنابراین برای این که بتوانیم به کیفیت مطلوب دست یابیم به زمان بییشتری احتیاج خواهیم داشت.

به گفته آقای Jeff Kaplan، کارگردان عنوان Overwatch، یک بخش(حالت) جدید به نسخه آزمایشی این عنوان اضافه می شود و حتی برای پشتیبانی از این حالت، برای آن نقشه های جدیدی نیز طراحی شده است. همچنین آقای Jeff Kaplan اعتقاد دارد که تاخیر در راه اندازی مجدد آزمایش محدود عنوان Overwatch، به تیم سازنده این امکان را می دهد تا بتوانند روی سیستم پیشرفت و پاداش بازی که در ماه دسامبر معرفی شده بود بیشتر کار کرده و ایراد های آن را برطرف کنند.

Overwatch یک عنوان تیراندازی اول شخص چند نفره و با تمرکز بر گیم پلی گروهی(همکاری بازیکنان)است. کاربران می توانند با قهرمانان(هیرو) مختلفی که در بازی حضور داشته و هرکدام نیز قابلیت ها و قدرت های ویژه ای دارند بازی کنند. این عنوان در نیمه اول سال 2016 برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید