نسخه Wii U عنوان Oddworld: New ‘N’ Tasty مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد

۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵

در تابستان سال 2014 بود که بازسازی عنوان کلاسیک Oddworld رونمایی شد. این عنوان توانست خاطرات نسخه قدیمی را به خوبی زنده کند و بازخورد خوبی از طرف طرفداران دریافت کرد.

عنوان Oddworld: New ‘N’ Tasty تاکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر شده اما نسخه Wii U بازی همچنان عرضه نشده است. با این حال، سازندگان در این مورد به طرفداران اطمینان داده‌اند. سازندگان عنوان Oddworld: New ‘N’ Tasty، یعنی استودیوی Oddworld Inhabitants به تازگی متنی را منتشر کرده‌اند که در آن طرفداران را از نگرانی درآورده‌اند. طبق اطلاع سازندگان، روند ساخت نسخه Wii U عنوان Oddworld: New ‘N’ Tasty مقدار 99.99 درصد کامل شده است و بازی هم‌اکنون در حال آماده سازی برای عرضه است. Oddworld Inhabitants همچنین توضیح داد که «امیدواریم خبر‌های راجع به تاریخ انتشار بازی را هر چه زودتر به شما اطلاع دهیم.» آن‌ها همچنین باری دیگر خاطرنشان کردند که به قول‌هایی که دادند وفادارند و عنوان Oddworld: New ‘N’ Tasty را برای کنسول دستی پلی‌استیشن‌ویتا نیز منتشر می‌کنند.

عنوان Oddworld: New ‘N’ Tasty هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان در دسترس است. نسخه Wii U ان عنوان نیز در آینده‌ای نزدیک منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید