2K هفته بعد نمایشی از محتوای دانلودی جدید WWE 2K16 خواهد داشت

۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۷

اگر به دنبال این هستید که با محتوای دانلودی جدید بازی WWE 2K16 با نام Future Stars بیشتر آشنا شوید، توصیه می کنیم که نمایش زنده شرکت 2K Games را در هفته بعد از دست ندهید.

2K Games رسما اعلام کرده است که نمایش جدید بازی WWE 2K16 در دو شنبه هفته بعد، با هدف معرفی محتوای دانلودی جدید این عنوان برگزار خواهد شد و شما می توانید آن را در این لینک تماشا کنید. بسته Future Stars در تاریخ 26 ژانویه با قیمت 7.99 دلار منتشر خواهد شد و کشتی گیرانی از جمله Los Matadores، Samoa Joe، Blake و Murphy را شامل می شود. محتوای دانلودی نامبرده در سیزن پس WWE 2K16 نیز موجود است و شما می توانید آن را با قیمت 24.99 دلار تهیه کنید.

شرکت 2K Games در نمایش های خود پیرامون محتویات مختلف هیچ وقت کم نگذاشته است و اکثرا بسیار غنی هستند. با تماشای آنها شما می توانید شاهد تمامی حرکات کشتی گیران، ورودی ها، حرکات تمام کننده و غیره باشید.

بجز Future Stars فقط یک بسته دیگر با نام 2015 Hall of Fame Showcase باقی مانده است که برای WWE 2K16 منتشر شود. این بسته هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد اما انتظار می رود که تا قبل برگزاری WrestleMania 32 در دسترس قرار گیرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید