تماشا کنید: با جهان Valkyria Chronicles Remaster بیشتر آشنا شوید

۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵

اگر به خاطر داشته باشید در ماه گذشته شرکت بلند آوازه سگا در طی خبری از انتشار نسخه بازسازی شده آن برای کنسول پلی استیشن 4 خبر داد. بدون شک موفقیت‌های بازی Valkyria Chronicles در زمان انتشار را نمی توان از یاد برد؛ عنوانی که به خوبی توانست با کسب نمرات بالا مورد تحسین منتقدین قرار گیرد. حال تریلری از محیط بازی منتشر شده که شما کاربران گیمفا در ادامه مطلب می توانید دانلود و یا مشاهده کنید.

داستان بازی Valkyria Chronicles حول دو شخصیت Welkin Gunter (شخصیت اصلی) و دوست مبارزش Alicia Melchiott جریان دارد. بازی در سال 1930 شروع می‌شود و روایتگر داستان کلیشه‌ای نبرد بر سر منابع است. این‌بار منبعی به نام Ragnite که دارای خاصیت‌های گوناگونی بوده سوژه لشکرکشی ملتی به ملت دیگر شده است. حال دو قهرمان بر می‌خیزند تا از سرزمین و منافع مردم خود با تشکیل سپاهی دفاع کنند.

دانلود با کیفیت 720p

ساکنین ژاپن در ۱۰ فوریه برابر با  میزبان بازی Valkyria Chronicles برای کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهند بود. در حال حاضر خبری از نسخه غربی آن به گوش نمی‌رسد. لازم به ذکر است بازی ذکر شده حاوی دمویی از بخش مبارزه ای عنوان Valkyria: Azure Revolution می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید