تاریخ عرضه Guilty Gear Xrd: Revelator در آمریکا شمالی مشخص شد

۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۵

اگر به یاد داشته باشید در اواخر شهریور، استودیو Arc System Works Team Red از عرضه بازی Guilty Gear Xrd: Revelator برای کنسول پلی‌استیشن 3 و 4 در آمریکا‌شمالی خبر داد. حال بر طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، نسخه غربی بازی، دو هفته بعد از عرضه آن در ژاپن در دسترس خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بنا بر گفته استودیو Arc System Works Team Red، غربی‌ها در تاریخ 7 ژوئن 2016 برابر با 18 خرداد 95 قادر به انجام Guilty Gear Xrd: Revelator در کنسول پلی‌استیشن 3 و 4 هستند. اوایل این هفته نیز استودیو سازنده تاریخ انتشار نسخه ژاپنی این بازی مبارزه‎‌ای را 26 مِی اعلام نمود.

Guilty Gear Xrd: Revelator یک نسخه به‌ روز رسانی شده از بازی Guilty Gear Xrd: Sign خواهد بود که شخصیت‌های جدیدی را نیز در خود جای داده است. شخصیت‌های جدید Jack-O ،Johnny و Jam Kuradoberi به این نسخه اضافه شده اند. البته برخی از این شخصیت‌ها در نسخه‌های قدیمی این سری حضور داشته‌اند. همچنین Guilty Gear Xrd: Revelator ویژگی‌هایی نظیر تعادل و بهبود گیم‌پلی بازی، اضافه شدن بخش M.O.M و موارد زیاد دیگری را در خود جای داده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید