کلکسیون بازی های دریم کست تایید شد!

۲۳ آذر ۱۳۸۹ - ۱۸:۲۵

معاون بازرگانی سگا ، در گفتگویی با مجله ی Game Informer که در آخرین شماره ی آن به چاپ رسید ، تایید کرد که کلکسیون بازی های کنسول Dreamcast به زودی بر روی فروشگاه های دیجیتال عرضه می شود.

آقای آلن پریچارد در این گفتگو گفت :

ما طرفداران بسیار خوبی داریم که همواره عاشق ما هستند؛ ما می بینیم که بازی های اصلی و حتی کنسول های Dreamcast در فروشگاه هایی مانند eBay هنوز به فروش می رسند که این باعث خوشنودی ماست و سبب شده که به فکر عرضه ی یک بسته ی کلکسیونی از بهترین بازی های این کنسول ، بر روی شبکه های فروش دیجیتالی بیافتیم.

ما بازی های قدیمی و خاطره انگیز دریم کست را یک جا و به صورت یک پکیج عرضه می کنیم و برنامه ی خاصی هم برای عرضه ی مخصوص بازی های بزرگی نظیر Crazy Taxi داریم. البته در آینده ما عناوین بسیاری را معرفی خواهیم کرد.

در ماه گذشته فروشگاه Gamestop لیستی از یکسری بازی های دریم کست که قرار است بر روی پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 عرضه شوند ، ارائه داد و به نظر می رسد که حالا این امر دارد محقق می شود.

البته هنوز هیچ لیست دقیقی از بازی های این بسته اعلام نشده ، ولی احتمال می رود که این پکیج 30 دلار قیمت داشته باشد و در انتهای دی ماه عرضه شود.

همچنین در این گفتگو ، آقای پریچارد حرف هایی کنایی از کنسول بعدی سگا زد که احتمالات را برای معرفی کنسول بعدی سگا در E3 2011 بالا برده است. آیا واقعا سگا باز هم به صحنه ی رقابت باز خواهد گشت!؟

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید