تریلر هنگام انتشار عنوان Homeworld: Deserts of Kharak منتشر شد

۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۳

هم زمان با انتشار عنوان Homeworld: Deserts of Kharak، استودیوی بلک بیرد انترکتیو  تریلر هنگام انتشار این عنوان را منتشر ساخته است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Homeworld: Deserts of Khara، عنوانی است شبیه ساز فضایی و به سبک استراتژیک بی درنگ که استودیوی بلک بیرد انترکتیو ساخت آن را به عهده داشته که اعضای این استودیو جمعی از کارمندان سابق استودیوی رلیک گیمز(استودیوی سابق شرکت تی اچ کیو (THQ) و سازنده عناوین Company of Heroes و Homeworld) و الکترونیک آرتز هستند. گیر باکس، ناشر عنوان Homeworld: Deserts of Khara، حق امتیاز این عنوان را در سال 2013 از شرکت THQ و در پی ورشکستگی این شرکت خریداری کرده است.

به تازگی هم زمان با انتشار عنوان Homeworld: Deserts of Khara، تریلر هنگام انتشار این عنوان نیز منتشر شده است که می توانید آن را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

عنوان Homeworld: Deserts of Kharak در تاریخ ۲۰ ژانویه(چهارشنبه ۳۰ دی 1394) با قیمت 49.99 دلار از طریق استیم برای رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. در صورتی که این عنوان را پیش خرید کرده باشید، عنوان Homeworld Remastered Collection را می توانید به صورت رایگان دریافت کنید و در غیر این صورت و اگر این عنوان را قبلا تهیه کرده اید، می توانید عنوان Homeworld: Deserts of Kharak را در تاریخ ۲۰ ژانویه(چهارشنبه ۳۰ دی 1394) با بیست درصد تخفیف و با قیمت 40 دلار خریداری کنید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید